Монтаж систем опалення та котелень

Монтаж систем опалення та котелень

Чому, обираючи Нас, Ви отримаєте кращу систему опалення? 

Для отримання безкоштовної консультації телефонуйте 0532 611662

Професіоналізм
Досвід монтажу систем опалення та котельних з 2006-го року: більше 100 встановлених опалювальних систем, в тому числі котельні офісних та торгових центрів, системи опалення квартир та котеджів з використанням сучасного енергоефективного інноваційного та високоякісного обладнання. Наші фахівці мають кваліфікаційні сертифікати від провідних українських та європейських фірм.

Повний супровід
Проектування, монтаж, пуско-наладка, сервісне обслуговування, гарантійне та післягарантійне обслуговування протягом усього терміну експлуатації.

Максимальна ефективність
Використовуючи найефективніше опалювальне обладнання для монтажу систем опалення в комплексі з сучасною автоматикою, ми створюємо надійні, економічні та комфортні системи опалення.

Відкритий прайс
Максимально докладні ціни на всі роботи і матеріали.

Якісні інструменти
Наші фахівці працюють лише сучасним високоякісним інструментом для монтажу систем опалення європейського виробництва.

Досвід експлуатації
Маючи більше ніж 10-літній досвід обслуговування різноманітних систем опалення та котельних, знаємо як уникнути майбутніх проблем вже на етапі проектування і монтажу.

Вигідна ціна
Як дилери виробників найкращого опалювального обладнання, ми запропонуємо найліпші ціни, виключно офіційне обладнання а також, завдяки досвіду, оптимальну конфігурацію та комплектацію системи опалення. Давайте знайомитись!

Монтаж систем опалення в Полтаві – якісно та швидко.

Розкажіть про свої враження або задайте запитання