Монтаж систем опалення та котелень

Монтаж систем опалення та котелень

Чому, обираючи Нас, Ви отримаєте кращу систему опалення? 

Для отримання безкоштовної консультації телефонуйте 0532 611662

Професіоналізм
Досвід монтажних робіт з 2006-го року і більше 100 встановлених опалювальних систем, в тому числі котельні офісних та торгових центрів, системи опалення квартир та котеджів з використанням сучасного енергоефективного інноваційного та високоякісного обладнання. Наші фахівці мають кваліфікаційні сертифікати від провідних українських та європейських фірм.

Повний супровід
Проектування, монтаж, пуско-наладка, сервісне обслуговування, гарантійне та післягарантійне обслуговування протягом усього терміну експлуатації.

Максимальна ефективність
Використовуючи найефективніше опалювальне обладнання в комплексі з сучасною автоматикою, ми створюємо надійні, економічні та комфортні системи опалення.

Відкритий прайс
Максимально докладні ціни на всі роботи і матеріали.

Якісні інструменти
Наші фахівці працюють лише сучасним високоякісним інструментом європейського виробництва.

Досвід експлуатації
Маючи більше ніж 10-літній досвід обслуговування різноманітних систем опалення та теплогенерації, знаємо як уникнути майбутніх проблем вже на етапі проектування і монтажу.

Вигідна ціна
Як дилери виробників найкращого опалювального обладнання, ми запропонуємо найліпші ціни, виключно офіційне обладнання а також, завдяки досвіду, оптимальну конфігурацію системи опалення. Давайте знайомитись!

Розкажіть про свої враження або задайте запитання