Установка пластикових вікон зимою

Практично кожен, хоча б одного разу, замислювався над питанням: чи можлива установка металопластикового вікна зимою? З цього питання виникають гарячі дискусії між споживачами. Чи не сильно охолоне квартира? Чи не порушується при низьких температурах технологія монтажу? Чи збереже монтажна піна свої властивості на морозі? Розглянемо ці питання.

plastykove_vikno_zymoju

Переваги металопластикових вікон над старими дерев’яними відомі всім. Металопластикові вікна мають привабливий зовнішній вигляд і, що дуже важливо, захист від вологи, протягів, пилу та холоду. Вони забезпечують шумо- та звукоізоляцію і не потребують щорічної підготовки до зими шляхом заклеювання щілин. Установка металопластикових конструкцій в зимову пору року можлива при температурі зовнішного повітря не нижче -15º С.
Зазвичай монтаж металопластикового вікна триває близько години. Повністю відкритим отвір буде всього 30-40 хвилин. Звісно, що в саме в цей момент в кімнаті буде холодно. Тому квіти, килими, побутову електроніку краще на час монтажу перенести до іншої кімнати.
Наразі на ринку будівельних матеріалів присутня монтажна піна і герметики, котрі не втрачають своїх властивостей при температурі до -18º С. Перевагою зимового монтажу металопластикових конструкцій є той факт, що всі недоліки, котрі могли виникнути при встановленні, помітні відразу і виправляються відразу. Адже вікна відразу потрапляють саме в ті важкі погодні умови, від яких мають захищати: мороз, сніг, вітер.
Додатковим плюсом установки вікон зимою майже напевне стануть знижки від виробника (адже вони роблять реальні знижки на свою продукцію саме зимою) і швидке виконання робіт.

Підведемо підсумок: Звісно, зимова установка вікна має деякі недоліки, адже потрібно слідкувати за погодою і відповідним чином підготувати кімнату. Але натомість Ви зекономите на знижках від виробника, отримаєте своє замовлення швидше, ніж літом і відразу переконаєтесь, що вікна встановлені якісно і не пропускають ні вітру ні холоду.

Розкажіть про свої враження або задайте запитання