Залежність ВВП країни від середньої температури в помешканнях

Мешканці розвинених країн розуміють, що замість них ніхто не буде піклуватись про економію і розумну витрату палива. Чи розуміють це в Україні?
Німецький виробник розумних термостатів tadoº опублікував інфографіку, в якій розповів про результати своєї діяльності в 2014 році. Звернемо увагу на цікаву мапу на якій вказано яку температуру встановлюють на ніч користувачі термостатів в своїх квартирах в різних країнах.

picture_tado-map

Чим багатша країна, тим холодніше в квартирі!
Щоб зрозуміти чи залежить ВВП країни від економії на опаленні ці цифри нанесли на графік, з якого можна зробити чіткий висновок: чим нижча температура в квартирі, а значить чим більше економлять мешканці, тим багатша країна, тим вищий її ВВП. Тенденція, хоч і не без деяких виключень, прослідковується доволі чітко.
Суспільство стає багатим лише тоді, коли починає усвідомлювати власну відповідальність за вибори, за політиків, за економіку, за екологію, за природні ресурси.

picture_temperature-in-europ

Для тих, хто цікавиться, наводимо повну інфографіку.

picture_infographic-tado

З минулого року розумні термостати tadoº присутні і на ринку України. Тож вже незабаром побачимо і рідну неньку в подібних дослідженнях. Як працює розумний термостат tadoº, який дозволяє підтримувати низьку середню температуру в помешканні при збереженні комфорту, можна зрозуміти, переглянувши це відео.

Придбати розумний термостат tadoº можна у нас, зателефонувавши за номерами вверху сайту, або оформивши простий запит. Наш менеджер надасть консультацію і узгодить усі деталі покупки.

За матеріалами businessviews.com.ua

Tagged on:

4 thoughts on “Залежність ВВП країни від середньої температури в помешканнях

   1. Якщо серйозно, то потрібно просто коректно розуміти суть інфорграфіки.

    Там не написано, що це середня температура, за якої люди живуть в оселі. Це температура, яку термостат тримає вночі, коли люди сплять під ковдрами.

    У цьому і полягає перевага розумних термостатів — вони надають можливість гнучко регулювати температуру в оселі, щоб вона була комфортною поки люди займаються своїми справами в оселі, і щоб вона була мінімальною, коли людей в оселі немає, або вони сплять.

Розкажіть про свої враження або задайте запитання