Кабмін зменшив нормативи споживання тепла, газу і електроенергії

Кабінет Міністрів України оприлюднив Постанову  №51 від 6 лютого 2017 року на сайті Уряду якою передбачено  зниження соціальних нормативів на споживання тепла та газу і електроенергії для виробництва тепла  з урахуванням фактичного споживання енергоносіїв населенням.

Зокрема, переглянуто соціальні нормативи використання:

теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) абонентами, житлові будинки яких обладнані будинковими та / або квартирними приладами обліку: з 0,0548 Гкал до 0,0431 Гкал на 1кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період;

електричної енергії для індивідуального опалення: з 65 кВт·г до 51 кВт·г на 1 кв. метр опалювальної площі на місяць в опалювальний період;

природного газу для індивідуального опалення: з 5,5 куб. метра до 5,0 куб. метра на 1 кв. метр опалювальної площі на місяць в опалювальний період.

Також, переглянуті коригуючі коефіцієнти для розрахунку розміру витрат електричної енергії, природного газу та інших видів палива на потреби опалення у багатоповерхових будинках.

Схоже, що Уряд вирішив стимулювати економію енергоресурсів  тими, хто отримує субсидію, регулярними зменшеннями норм споживання.

Нові норми почнуть діяти з 1 травня 2017 року.

Розкажіть про свої враження або задайте запитання