Системний будинок WATERKOTTE

Cистемний будинок WATERKOTTE

Комплексні системні рішення для приватного будинку на основі обладнання WATERKOTTE.

Системний будинок WATERKOTTE
Системний будинок WATERKOTTE

 

1. Теплові насоси серії EcoTouch Waterkotte

Теплові насоси серії EcoTouch Waterkotte мають високий COP та є одними з найбільш ефективних приладів на ринку.
Теплові насоси Waterkotte можуть використовувати різні джерела низькопотенційного тепла: ґрунт, вода, повітря та тепло технологічних процесів.
Насоси Waterkotte характеризується високоякісним оснащенням: кольорова сенсорна панель, компенсатор вібрацій ® Silenter та дизайнерський корпус у виконанні: білий глянець або полірована сталь.

2.  Джерело тепла для теплового насосу

Ґрунт – найбільш оптимальне джерело розсіяного тепла. Він акумулює сонячне випромінювання, яка падає на його поверхню та постійно отримує тепло від земного ядра. Грунт характеризується стабільною температурою, яка мало залежить від погоди. Вже на глибині 5-7 метрів температура грунту практично стала протягом всього року і складає 10 – 12°С.
Відбір енергії з грунту може здійснюватись декількома методами:

Грунтовий колектор, який розташовується на глибині 1,2 – 1,5 м. Така глибина забезпечує достатньо стабільну температуру протягом року. Тепловіддача залежить від типу ґрунту та коливається в межах 10 – 35 Вт/м2
Ґрунтовий зонд. В цьому випадку тепловий насос працює з стабільною продуктивністю та високою ефективністю протягом всього року. Зонди опускаються на глибину 40 – 120 м. З одного метра свердловини можна отримати 30 – 70 Вт тепла. Середній показник складає 50 Вт, який в основному і приймається для розрахунку загальної довжини системи геотермальних зондів.

Використання повітря в якості джерела тепла потребує найменших капітальних затрат. На вулиці встановлюється зовнішній блок, який містить теплообмінник та вентилятор. Повітря подається на випарник, де відбувається відбір тепла і після охолодження знову повертається в навколишнє середовище. Сучасні технології дозволяють експлуатувати повітряні теплові насоси до температури зовнішнього повітря – 25oС. Для роботи при низьких температурах насоси обладнуються додатковим електричним нагрівачем або працюють в системі з додатковим теплогенератором (наприклад, дров’яним каміном з водяним контуром). Застосовуючи даний тип обладнання для опалення пасивних та енергоефективних будинків можна повністю забезпечити нагрів лише завдяки повітряному тепловому насосу. Навіть при низьких зовнішніх температурах такі будинки потребують незначну кількість тепла.

Підземні ґрунтові води є одним з найефективніших джерел первинного тепла для роботи теплових насосів. Протягом року температура ґрунтової води залишається стабільною та знаходиться в межах від 7o ºС до 12o ºС. В якості джерела тепла можуть також використовуватись поверхневі ґрунтові води. Але під час проектування такої схеми потрібно враховувати суттєві коливання температури води в залежності від пори року. Важливим елементом планування системи теплових насосів вода/вода є проведення хімічного аналізу води.
Для отримання 1 кВт тепла потрібно викачати близько 0,25 м3/год води.

3. Вентиляційна установка з рекуперацією тепла EcoVent

Припливно-витяжна вентиляція з теплообмінником-рекуператором EcoVent Waterkotte забезпечує постійний обмін повітря та запобігає надмірній вологості, появі цвілі, запахів. EcoVent гарантує чистоту та свіжість повітря, яким ми дихаємо. Постійний обмін повітря помітно знижує концентрацію бактерій, пилу та інших шкідливих речовин в навколишньому середовищі та підвищує комфорт і якість нашого життя. Зниження рівня шуму в будинку – ще один з аргументів на користь використання вентиляційної установки. Високоефективні рекуператори (утилізатори тепла) знизять споживання енергії для опалення. Установка EcoVent може більше 90% тепла вихідного повітря залишати в будівлі. Вентиляційною установкою EcoVent можна керувати через високоякісний РК- дисплей панелі управління або через контролер теплового насосу EcoTouch. Серійно вбудований веб-інтерфейс забезпечує прямий доступ та управління через смартфон або планшет.

Система повітропроводів має таке ж важливе значення як і сама вентиляційна установка з рекуперацією. Бездоганно узгоджені комплектуючі, системи розподілення повітря, що відводиться та подається, повітряні клапани та теплообмінники установки гарантують чітку та енергоефективну роботу вентиляційної системи. Вентсистема об’єднує в собі системний пакет круглих та овальних повітропроводів, які виготовляються з високоякісного та гігієнічно безпечного поліетилену. Повітропроводи мають двошарову конструкцію з гофрованою поверхнею ззовні та гладкою антистатичною гігієнічною поверхнею зсередини.

4. Фотоелектричні системи

Фотоелектрична система забезпечує будинок електричним струмом. Вдень надлишкова енергія подається до загальної мережі за зеленим тарифом або накопичується домашньою системою акумуляторів, а вночі відбирається з тієї ж самої електромережі або від акумуляторів.

Фотоелектричні модулі Canadian Solar CS6P-260 BLACK гармонійно впишуться у ваш будинок. Алюмінієва рама фотомодуля виконана в чорному кольорі, що додасть вашому дому краси і стилю. Сонячна батарея Canadian Solar CS6P-260 BLACK – краща якість за розумну плату.

Застосування: Системи резервного та автономного живлення приватних будинків і комерційних об’єктів, побудова сонячних електростанцій для економії електроенергії, установка з метою оформлення зеленого тарифу.

5. Гібридна сонячна електроцентраль Waterkotte EcoPower Station

Waterkotte EcoPower StationWaterkotte EcoPower Station це гібридний інвертор для фотоелектричної системи з вбудованим модулем Li-ion акумулюючих батарей, що може працювати з мережею по зеленому тарифу та віддавати заряд батарей коли мережа відсутня.

Трьохфазне або однофазне виконання дозволяє використовувати сонячну енергію розумно і отримати незалежність від постачальника електроенергії. EcoPower станція на основі новітніх технологій контролює і розподіляє потік електроенергії у вашому домі. Унікальний компактний дизайн в мінімально можливому розмірі з максимальною продуктивністю, на базі технології Trilink.

До EcoPower Station можна підключити масив фотоелектричних модулів до 12 kWp.
Макс. ємність акумуляторної батареї 13,8 kWh.
Макс. потужність в режимі роботи батарей 3kW/1 Ф
Наявність двох MPP-трекерів дозволяє при необхідності розділити масив
фотоелектричних модулів на дві незалежні групи.
Центральна комунікативна система регулювання WATERKOTTE Systemhaus
Може поєднуватися з тепловим насосом та вентиляцією WATERKOTTE
Інтуїтивний інтерфейс керування через сенсорний дисплей
Віддалений доступ через WEB інтерфейс
Розроблено та виготовлено в Німеччині
7 років гарантії

Електростанція використовує високоякісну модульну батарею, що складається літій-іонних акумуляторів Panasonic з терміном служби до 20 років. Батарея складається з 48V модулів з окремими контролерами заряду

6. Станція зарядки електричного автомобіля

Зарядний пристрій E3/DC Typ 2 для електроавтомобіля є розширенням функцій електроцентралі Waterkotte Eco Power і дозволяє використовувати для зарядки авто електроенергію з центральної мережі та вироблену сонячними колекторами. Інтегрований дисплей відображає стан заряду та дає можливість вибрати необхідний режим зарядки. Завдяки з’єднанню з станцією Eco Power , управління пристроєм може здійснюватись з панелі електроцентралі.

Потужність: 22 кВт , 3-фази

7. Система управління EasyCon Waterkotte

Завдяки програмному забезпеченню EasyCon відбувається об’єднання всіх елементів системного будинку Waterkotte в єдину систему. EasyCon забезпечує просте керування роботою теплового насосу. Для контролю та управління використовуються прості , зрозумілі символи як на смартфоні. Легкий дотик до кольорового сенсорного дисплею і тепловий EcoTouch під повним контролем. З панелі управління теплового насосу можна здійснювати управління вентиляційної установки та контролювати роботу електроцентралі EcoPower Station. На великому кольоровому дисплеї ви отримуєте всю необхідну інформацію про роботу пристрою. Поточні дані про споживання, дані про продуктивність і робочий стан мають чітке графічне відображення на екрані.

Особливістю EasyCon є повна інтеграція в мережу Інтернет. Безкоштовний мобільний додаток App EasyCon Mobile дозволяє вам віддалено керувати роботою теплового насосу, вентиляційної установки та електроцентралі EcoPower Station.

Також в програмному забезпеченні EasyCon реалізовано функції управління іншими пристроями в будинку. За допомогою одного мобільного додатку можливо керувати системою створення клімату в будинку і також відривати гаражні ворота та закривати зовнішні ролети чи керувати світлом у всьому будинку.

 

Tagged on:

Розкажіть про свої враження або задайте запитання