Держава відшкодовує 35% вартості вікон!

Бажаєте отримати державну фінансову допомогу на установку пластикових вікон?

Ви звернули увагу, скільки вікон поміняли у вас на районі, ваші сусіди, знайомі? Ви думаєте, вони заробляють більше ніж Ви? Насправді все не так. З 2015 року жителі нашої країни активно замовляють вікна за підтримки держави. У нинішній ситуації, коли ціни на все ростуть і ростуть, зібрати гроші на покупку вікон або балкона стає все складніше. Це сьогодні стало реальною проблемою жителів нашої країни в т. ч. і наших клієнтів. Ми знаємо про цю проблему не за чутками, адже нашими клієнтами є і пенсіонери і працівники підприємств та заводів, держслужбовці, у яких доходи ростуть не так швидко як ціни. ТМ Майстерня тепла допомогла їм замінити вікна на енергоефективні за допомогою державної програми і отримати компенсацію.

Якщо:

  • Ви не маєте відразу необхідної суми на придбання енергоефективних вікон;
  • Вам зручно сплачувати частинами щомісяця;
  • Або ж ви просто хочете заощадити на заміні вікон і отримати 35% компенсації вартості;
  • Маєте картку “Універсальна” від Приватбанку з відкритим лімітом на послугу “Оплата частинами”, який не менший, ніж вартість потрібних Вам енергоефективних вікон.

 

Тоді замовити вікна за державною програмою “Теплі кредити” – ідеальне рішення для вас! Умови програми дуже зручні та прості.  Наші клієнти вже переконалися в цьому!

Суть програми полягає в тому, що ви замовляєте вікна, частину вартості яких, вам компенсує держава, а банк надає розстрочку платежу (кредит) терміном від 2-х місяців до 2-х років. Сума компенсації  становить 35% від вартості Ваших вікон. А відсотки за кредитом становлять всього 18% на рік!

Майстерня тепла співпрацює по реалізації програми “теплих” кредитів з державним банком Приватбанк, що дозволяє оформляти “теплі кредити” без довідок, черг та зайвої біганини безпосередньо у нас в офісі. Достатньо лише мати картку “Універсальна”, відкритий ліміт на “Оплату частинами” і Ваше бажання. Так, так, це дійсно ВСЕ, що Вам потрібно для того, аби придбати енергоефективні вікна з компенсацією 35% їх вартості та ще в кредит від двох місяців до двох років.

На 2017 рік Урядом виділено для компенсацій близько 700 млн. гривень. Тож поспішайте! Коштів на всіх не вистачить!

Встановити вікна за державною програмою, отримати компенсацію 35% від вартості і розстрочку платежу, ви зможете за двох простих умов:

  • Ви маєте кредитну картку “Універсальна” від Приватбанку
  • Ліміт на послугу “Оплата частинами” не менший від вартості Ваших нових енергоефективних вікон.

Держава компенсує вартість вікон та балконних дверей з двокамерним склопакетом з енергозберігаючим склом і матеріалів, потрібних для їх встановлення.

Зробіть п’ять простих кроків:

1. Зателефонуйте за будь-яким із вказаних нижче номерів і замовляєте розрахунок орієнтовної вартості потрібних Вам вікон, назвавши приблизні розміри та конфігурацію.
2. Відправте SMS з текстом chast на номер 10060 і переконайтесь, що Ваш ліміт на послугу “Оплата частинами” не менший від вартості Ваших вікон.
3. Знову зателефонуйте за будь-яким із вказаних нижче номерів і викличте майстра по заміру вікон.
4. Завітайте у зручний для Вас час, який попередньо узгодите, до нашого офісу, підпишіть договір, оберіть термін кредиту (від двох місяців до двох років) і через банківський термінал  проведіть оплату першої частини.
5. Самостійно через систему Приват24 або за допомогою менеджера Приватбанку в найближчому відділенні занесіть виписаний нами рахунок до свого договору “Оплата частинами”

Вже через два тижні нові енергоефективні вікна будуть стояти у Вашій оселі, а орієнтовно через місяць Ви отримаєте компенсацію 35% їх вартості на свою картку “Універсальна”.

Якщо ви тільки думаєте, чи вже вирішили встановити собі вікна за державною програмою і отримати свої 35% компенсації, варто робити це вже зараз, тому що сума виділена Урядом для компенсацій обмежена. А ось кількість бажаючих замінити собі вікна на таких вигідних умовах, просто величезна, і цієї суми просто всім не вистачить. Ніколи ще держава не допомагала грошима на заміну вікон, не пропустіть такий шанс, бо іншого не буде, встигніть замовити вікна за держпрограмою – Телефонуйте вже зараз!

Наші телефони:

міський: /0532/ 692004, Vodafone: /095/ 5072393, Київстар: /067/ 9555970

Розкажіть про свої враження або задайте запитання