“Теплий кредит” на радіатори опалення без довідок і черг!

Бажаєте отримати державну фінансову допомогу на придбання радіаторів опалення?

Будуєте будинок? Придбали квартиру в новобудові? Не вистачає коштів на комплектацію системи опалення? У нинішній ситуації, коли ціни на все ростуть і ростуть, зібрати гроші на покупку радіаторів системи опалення стає все складніше. Сьогодні це стало реальною проблемою жителів нашої країни в т. ч. і наших клієнтів. Ми знаємо про цю проблему не за чутками, адже нашими клієнтами є і пенсіонери і працівники підприємств та заводів, держслужбовці, у яких доходи ростуть не так швидко як ціни. ТМ Майстерня тепла допомогла їм придбати сучасні енергоефективні радіатори опалення за допомогою державної програми  “Теплі кредити” і отримати компенсацію.

Якщо:

 • Ви не маєте відразу необхідної суми на придбання радіаторів опалення;
 • Вам зручно сплачувати частинами щомісяця;
 • Або ж ви просто хочете заощадити на придбанні радіаторів опалення з термоголовками і отримати 35% компенсації вартості;
 • Маєте картку “Універсальна” від Приватбанку з відкритим лімітом на послугу “Оплата частинами”, який не менший, ніж вартість потрібних Вам радіаторів.

Тоді придбати радіатори опалення за державною програмою “Теплі кредити” – ідеальне рішення для вас! Умови програми дуже зручні та прості.  Наші клієнти вже переконалися в цьому!

Суть програми полягає в тому, що ви купуєте радіатори опалення, частину вартості яких, вам компенсує держава, а банк надає розстрочку платежу (кредит) терміном від 2-х місяців до 2-х років. Сума компенсації  становить 35% від вартості Ваших радіатрів. А відсотки за кредитом становлять всього 18% на рік!

Майстерня тепла співпрацює по реалізації програми “теплих” кредитів з державним банком Приватбанк, що дозволяє оформляти “теплі кредити” без довідок, черг та зайвої біганини безпосередньо у нас в офісі. Достатньо лише мати картку “Універсальна”, відкритий ліміт на “Оплату частинами” і Ваше бажання. Так, так, це дійсно ВСЕ, що Вам потрібно для того, аби придбати енергоефективні радіатори опалення з компенсацією 35% їх вартості та ще й в кредит від двох місяців до двох років. Ніяких додаткових довідок, черг та інших неприємностей!

На 2017 рік Урядом виділено для компенсацій по програмі “теплих кредитів” 400 млн. гривень. Тож поспішайте! Коштів на всіх не вистачить!

Придбати радіатори опалення з термостатичними головками за державною програмою, отримати компенсацію 35% від вартості і розстрочку платежу, ви зможете за двох простих умов:

 • Ви маєте кредитну картку “Універсальна” від Приватбанку
 • Ліміт на послугу “Оплата частинами” не менший від вартості Ваших радіаторів опалення.

Зробіть чотири простих кроки:

1. Оберіть в нашому інтернет-магазині потрібний Вам асортимент радіаторів опалення COPA або KERMI та виберіть термостатичні головки, що Вам до вподоби.
2. Відправте SMS з текстом chast на номер 10060 і переконайтесь, що Ваш ліміт на послугу “Оплата частинами” не менший від вартості Ваших радіаторів.
3. Завітайте у зручний для Вас час, який попередньо узгодите, до нашого офісу, оберіть термін кредиту (від двох місяців до двох років) і через банківський термінал  проведіть оплату першої частини.
4. Самостійно через систему Приват24 або за допомогою менеджера Приватбанку в найближчому відділенні занесіть виписаний нами рахунок до свого договору “Оплата частинами”

Вже через декілька днів Ви зможете отримати Ваші радіатори у нас на складі, а орієнтовно через місяць Ви отримаєте компенсацію 35% їх вартості на свою картку “Універсальна”.

Якщо ви тільки думаєте, чи вже вирішили придбати енергоефективні радіатори за державною програмою і отримати свої 35% компенсації, варто робити це вже зараз, тому що сума виділена Урядом для компенсацій обмежена. А ось кількість бажаючих придбати обладнання на таких вигідних умовах, просто величезна, і цієї суми просто всім не вистачить. Ніколи ще держава не допомагала грошима придбання радіаторів опалення, не пропустіть такий шанс, бо іншого не буде, встигніть замовити вікна за держпрограмою – Телефонуйте вже зараз!

Наші телефони:

міський: /0532/ 692004, Vodafone: /095/ 5072393, Київстар: /067/ 9555970

2 thoughts on ““Теплий кредит” на радіатори опалення без довідок і черг!

 1. Як клієнт, можу прокоментувати наступне:
  Програма кредитування дійсно працює.

  2-го червня підрисав папери, 2-го серпня вніс третій транш.

  Налалі, 14.08

  Antone Anatolijovychu, Vam zarakhovana kompensatsiia ХХХХХХХ hrn na pohashennia dohovoru ХХХХХ za prohramoiu enerhozberezhennia Tepli kredyty.

  Дякую персонально Ігорю Руслановичу, але привіт-банк перетворюється на ощад, за рівнем сервісу.

Розкажіть про свої враження або задайте запитання