Чорна панель Panasonic KURO

Panasonic запускає повністю чорну сонячну панель – KURO

Panasonic оголосила про випуск  нової сонячної панелі HIT KURO. Панель має чорний колір та чорну рамку, але головне: продуктивність використанні сонячної енергії 19,4%, та досягає пікової потужності в 325 Вт.

Чорна панель Panasonic KURO
Чорна панель Panasonic KURO

Панель виглядає однаковою (або дуже схожою) з тими, що були оголошеними Tesla і Panasonic ще в квітні 2017 року для ринку США.

Panasonic хизується, що з 4 мільйонів панелей сонячних батарей, які вони продали в Європі – лише 148 з них були повернуті через гарантійні питання.

Швидкість вирівнювання заряду 0,0037% – панель поставляється з однією з найкращих гарантій галузі: 25 років захисту від поломок апаратного забезпечення та ефективність виробництва електроенергії.
Майже всі виробники пропонують гарантію виробництва електроенергії на 25 років, проте більшість із них пропонують лише 10-12 років гарантії на апаратне забезпечення.

Panasonic демонструє довгострокову якість своїх продуктів – модулів Panasonic HIT®: відмінна продуктивність протягом десятиліть – шляхом переліку деяких установок, їхнього року встановлення та демонстрації їхньої продукції.

Крім того, гарантія виробництва електроенергії дуже хороша. Виробники стандартних панелей гарантують, що після 25 років вони будуть працювати на ~ 80%, Panasonic  же обіцяє більше 90% після такого ж терміну. Ці додаткові 10% збільшують обсяг виробництва електроенергії впродовж 25 років.

Розкажіть про свій досвід експлуатації або задайте запитання