Застосування рекуператорів в квартирах – приклади

В більшості випадків після монтажу нових герметичних вікон природна вентиляція стає недостатньою. Це проявляється у високій вологості, запотіванні вікон, утворенні плісняви за шафами та в кутках приміщення. Наведемо декілька успішних кейсів встановлення рекуператорів Reventa в квартирах для досягнення житлового комфорту в приміщенні і забезпечення свіжим повітрям з рекуперацією тепла та з метою економії енергоносіїв.

Квартира в м. Буча, Київська область

Після придбання квартири в новозбудованому багатоповерховому будинку власник побачив, що не зважаючи на регулярне провітрювання шляхом відкривання вікон, в квартирі не досягається необхідний для комфортного проживання повітрообмін. Як і в будь-якій новобудові, в перші місяці проживання в новій квартирі спостерігалась підвищена будівельна вологість. Лише при постійному провітрюванні вдавалось помітно покращити ситуацію. Проте, це призводило до сильного охолодження приміщень. З цієї причини власник  ще до початку опалювального сезону встановив в квартирі вентиляційну систему з рекуперацією Reventa. Система складається з 4-х вентиляційних приладів і двох блоків керування.

 

Харків, квартира в багатоквартирному будинку.

Під час ремонту в багатоквартирній квартирі 9-поверхового будинку власники потурбувались про вентиляцію. Вони встановили один комплект системи Reventa у вітальні, спальні та дитячій кімнаті. Так як стіна вітальні не має сполучення з вулицею, було прийняте нестандартне рішення встановити рекуператор в стіні, що виходить на балкон.

Одеса, квартира в багатоквартирному будинку

 

Розкажіть про свій досвід експлуатації або задайте запитання