Рекуператор Reventa RV-2-2 в приватному будинку у Полтаві

Один з наших давніх знайомих, пан Олег, який є одночасно і клієнтом і партнером пару місяців тому придбав у нас рекуператор ReVenta RV-2-2. Придбати рекуператор пан Олег вирішив тому, що в його невеликому будинку площею 55 мпостійно підвищена вологість. Мешкають в ньому четверо людей: двоє дорослих і двоє дітей.  Будинок добре утеплений, система опалення теж сучасна, з “теплою підлогою”. Тому достатньо доволі низької температури теплоносія для забезпечення комфортної температури в приміщенні. Вікна ставились близько 5 років тому і на той час відповідали чинним вимогам з енергозбереження, мають якісну фурнітуру і ущільнення, тому достатньо герметичні.

Для зниження рівня вологості в будинку доводилось ледь не постійно тримати вікна відкритими. А це і не комфортно при низьких температурах на вулиці і призводить до збільшення споживання енергоносія.

Ще під час купівлі ми з паном Олегом домовились, що рекуператори він встановить самостійно і люб’язно дозволить нам зробити світлини та разом проаналізувати результат встановлення рекуператорів Reventa RV 2-2.

І ось ми вдома у пана Олега.  Так виглядають рекуператори Reventa в інтер’єрі приватного будинку.

Рекуператор Reventa 2 в інтер’єрі приватного будинку
Рекуператор Reventa 2 в інтер'єрі приватного будинку
Рекуператор Reventa 2 в інтер’єрі приватного будинку

Ось як виглядає рекуператор Reventa 2 на ще не пофарбованому фасаді приватного будинку

Рекуператор Reventa 2 на фасаді приватного будинку
Рекуператор Reventa 2 на фасаді приватного будинку

Але нас цікавив не лише вигляд приладів, а, звісно, і їх ефективність. Ми вирішили перевірити якою буде різниця температур повітря на вулиці та після проходження через рекуператор  на максимальній швидкості вентилятора. Для цього ми використовували анемометр, що вимірює швидкість температуру повітря.

Температура повітря в кінці циклу нагнітання

Як бачимо, в кінці циклу нагнітання повітря в приміщення, його температура становить +19.8ºС. Яка ж в цей час температура повітря на вулиці? Дивимось на показання погодної станції.

Показання погодної станції

На вулиці маємо +9,6ºС. Тобто теплообмінник рекуператора нагрів свіже вуличне повітря майже на 10ºС і це при максимальній, 3-й швидкості вентилятора!

Таким чином ми наочно продемонстрували ефективність рекуператора Reventa. Тож, якщо бажаєте мати в помешканні завжди свіже повітря, не знати що таке пліснява та підвищена вологість і при цьому не витрачатись на підігрів свіжого повітря, встановлюйте рекуператори Reventa.

Розкажіть про свій досвід експлуатації або задайте запитання