Незакипаючі сонячні системи для приготування гарячої води auroSTEP plus

Незакипаючі сонячні системи для приготування гарячої води

Vaillant auroSTEP plus

В основу новинки покладена унікальна, що не має аналогів технологія – Drainback. За допомогою насоса спеціальна рідина циркулює через сонячну панель. Коли ж насос вимикається, рідина зливається в передбачену ємність. Таким чином, сонячний колектор залишається порожнім – кипіння рідини в колекторі виключено!

технологія - Drainback

auroSTEP пропонується як готове технічне рішення в трьох варіантах:

Три варіанти aurostep

Використовуються для нагріву гарячої води для побутових потреб. Може догрівати воду від газового котла або за допомогою вбудованого модуля електричного догріву.

Для стабільного приготування гарячої води в зимовий період і ефективного опалення будинку рекомендуємо доповнити систему конденсаційним котлом Vaillant ecoTEC plus.

Незакипаючі сонячні системи для приготування гарячої води auroSTEP plus

Система auroSTEP відмінно зарекомендувала себе в останні роки в Європі і на території нашої країни. Сотні об’єктів, у всіх без винятку регіонах України, забезпечуються гарячою водою за рахунок сонячної енергії.

 • Повністю виключається можливість закипання системи за рахунок унікальної, запатентованої конструкції. Це гарантує довговічність всіх компонентів системи, тривалий термін служби, безпеку при проблемах в роботі системи живлення.
 • Максимальна економія та комфорт у користуванні гарячою водою. Система завжди знаходиться в режимі готовності. Немає простоїв через закипання.
 • Ємність водонагрівача від 150 л до 350 л та кількість сонячних колекторів може варіюватися в залежності від потреб замовника
 • Вбудований регулятор для управління всією сонячною системою
  Додатковий вбудований електричний нагрівач дає можливість нагріву гарячої води при відсутності сонячного випромінювання

Сонячні колектори Vaillant

Унікальністю системи auroSTEP є те, що вона не схильна до закипання теплоносія при надлишку теплоти навіть під час повної відсутності споживання гарячої води (наприклад, коли господарі поїхали на відпочинок влітку).

Пакет включає в себе всі необхідні компоненти, крім кріпильних анкерів, які підбираються залежно від типу покрівлі, а також спеціальних гнучких трубок для підключення колектора до водонагрівача. Максимальний перепад висот між водонагрівачем і сонячними колекторами становить 8,5 м (12 м при встановленні додаткового насосу).

Інструкція з експлуатації auroSTEP plus в pdf

У Вас залишилися питання до системи auroSTEP?

 • Скорочення витрат на гаряче водопостачання до 70%. Вкладені інвестиції повернуться за 5-7 років.
 • Надійна і довговічна робота, завдяки захисту від закипання.
 • Кожен з варіантів може додатково комплектуватися електричним нагрівачем. Гарячу воду Ви зможете отримати навіть у самий похмурий день.
 • Фірмовий сервіс від виробника. Гарантія на сонячні колектори – 5 років.
 • Система працює автоматично – просто встановіть бажану температуру води, решта auroSTEP зробить за Вас.