Шукаєте якісний енергоефективний котел європейського виробництва за доступною ціною?

ВІН Є У НАС!

Chaffoteaux пишається своїм більше ніж 100-літнім досвідом успішної роботи на міжнародному ринку опалювального обладнання. Компанія була заснована братами Chaffoteaux (Шаффото) у місті St.Brieuc (Сан Брійо) у Франції далекого 1914 року. У 1929 році Chaffoteaux придбала компанію Maury (Морі) і стала зватись Chaffoteaux&Maury

logoChaffoteaux&Maury завжди була лідером по втіленню у виробництво найновіших наукових розробок: розробила перший в світі настінний газовий котел і запустила його в серійне виробництво в 1962 році. У 1966 році Chaffoteaux&Maury створила пальник multi-gas, що працює на метані та пропан-бутані, 1978-го року вперше впроваджено у виробництво п'єзорозпал котла а 1982-го року запущено у виробництво перший конденсаційний котел, який може відбирати з продуктів згорання так звану «приховану» теплоту конденсації водяної пари, що сприяє економії палива та зменшенню кількості шкідливих викидів в атмосферу. З 1 січня 2011 року в країнах ЄС дозволено встановлювати тільки такі котли. Конденсаційний котел споживає газу приблизно на 15% менше, ніж звичайний конвекційний.

У 2001 році підприємства Chaffoteaux&Maury увійшли до складу міжнародної групи компаній Merloni TermoSanitari S.p.A. (ТМ "Ariston")

У 2009 році торгова марка Chaffoteaux&Maury перетворюється в Chaffoteaux. В компанії покращена організація виробництва та обслуговування клієнтів. Одночасно з ребрендінгом поступила у продаж модернізована лінійка газових настінних котлів 2009 року. Виробничі потужності перенесли з Франції до Італії (м. Озімо (Osimo) провінція Анкона). Завод займає площу 60 тис. кв. м, має повністю автоматизовані виробничі лінії і є одним з найбільших у світі в своєму сегменті ринку. Під час усього виробничого процесу застосовуються найвищі європейські стандарти ISO 9001, продукція відповідає жорстким європейським нормам на викиди забруднюючих речовин і стандартам безпеки. При виробництві котлів CHAFFOTEAUX використовуються лише європейські комплектуючі. Науково-технічна база, де розробляють нові моделі обладнання і створюють ноу-хау знаходиться і зараз у Франції в м. St. Brieuc (Сан Брійо).

Сьогодні віковий технологічний досвід французьких інженерів доступний і для українських споживачів. Котли Chaffoteaux не лише нічим не поступаються конкурентам, а й вигідно вирізняються унікальним запатентованим алгоритмом автоматичного перемикання швидкості насоса та керування полум'ям, що дозволяє економити більше газу. Котли Chaffoteaux стабільно працюють при зниженому тиску газу. В Україні лінійка обладнання CHAFFOTEAUX 2013 року представлена преміальними конвекційними газовими настінними двоконтурними котлами для опалення серії PIGMA EVO,  сучасними конденсаційними котлами серії PIGMA GREEN EVO та котлом економ-класу ALIXIA ULTRA

КОТЕЛ PIGMA EVO

Газовий настінний двоконтурний конвекційний котел з двома теплообмінниками Chaffoteaux Pigma EVO відноситься до опалювального обладнання комфорт класу. Компактний розмір, висока енергоефективність, європейська якість та справедлива ціна зробили котел Pigma EVO популярним на українському теплотехнічному ринку.

КОТЕЛ PIGMA GREEN EVO

Газовий конденсаційний двоконтурний настінний котел з функцією приготування гарячої води та теплообмінниками з нержавіючої сталі.
Відповідає найвищим стандартам енергоефективності. Найкраще рішення для приватних будинків.

КОТЕЛ ALIXIA ULTRA

Котел газовий настінний двоконтурний Chaffoteaux Alixia S

Газовий конвекційний (традиційний) двоконтурний настінний котел з функцією приготування гарячої води з двома теплообмінниками.Компактний розмір, висока енергоефективність, європейська якість та доступна ціна зробили котел Chaffoteaux ALIXIA S популярним на українському теплотехнічному ринку

Розкажіть про свої враження або задайте запитання