Логотип heiztechnik

Підприємство Heiztechnik зановане в м. Skarszewy (Скаршеви), Польща в 2004-му році. Сьогодні персонал компанії налічує 60 співробітників.

Виробнича компанія Heiztechnik це сучасний завод, який виробляє котли для спалювання твердого палива  потужністю від 7 кВт до 7 МВт та інше опалювальне обладнання. Виробництво здійснюється на сучасному обладнанні, з використанням високих технологій: станки плазмового та лазерного різання сталі з числовим програмним керуванням та роботизоване зварювання.
Успіх компанії полягає в створенні серії котлів GreenLine. Котли Heiztechnik відповідають вимогам охорони навколишнього середовища та енергоефективності найвищого, 5-й класу, зафіксованого в PN-EN 303-5,  європейського EcoDesign відповідно до Регламенту ЄС 2015/1189. Такі показники досягаються за рахунок конструкції теплообмінника котлів Heiztechnik .  Горіння палива управляється сучасним електронним контролером, який на додаток до професійного контролю згоряння може управляти всією системою опалення. Контролер котла може керувати термостатичними змішувальними клапанами, виконавчими пристроями, насосами, може працювати в системі погодного регулювання температури теплоносія і бути оснащеним модулем для оптимізації процесу згоряння з лямбда-зондом Плюс, приєднуватись до інтернету в тому числі через модуль GSM.

Підприємство Heiztechnik створило, ймовірно, найширший асортимент котлів в Польщі, які високо цінуються на зовнішніх ринках.

Найбільш популярні в Україні твердопаливні котли Heiztechnik представлені в нашому магазині

Розкажіть про свій досвід експлуатації або задайте запитання