Німецький бренд настінних газових котлів та водонагрівачів Vaiilant, вже багато років відомий як виробник якісної опалювальної техніки.
Історія торгової марки Vaillant почалась в 1899 році, коли німецький інженер та винахідник створив оригінальний логотип, в основі якого він захотів побачити пасхального зайця. Компанія була заснована в місті Ремшайд (Німеччина) в 1894 році.

Підприємство швидко розвивалось:

1894 рік — перший в світі газовий водонагрівач Gas-Badeofen з закритим контуром;
1905 рік — перший настінний водонагрівач відомий, в майбутньому у всьому світі, як «Geyzer»;
1924 рік — виготовлено підлоговий газовий котел;
1960 рік — надійшов у продаж електричний проточний водонагрівач «Elektro — Geyser»;
1961 рік — компанія випустила перший газовий настінний одно-функційний котел «Vaillant Cirko»;
1967 рік — почато виробництво настінних газових двох-функційних котлів
«Combi-Geyser VCW 20».

Сьогодні компанія входить до складу європейського концерну Vaillant Group, що налічує понад 10000 співробітників. — потужний виробник високоякісної опалювальної техніки з річним оборотом понад 2 млрд. євро. Для європейського споживача марка Vaillant вже давно є синонімом тепла. Устаткування компанії ідеально підходить як для нового будівництва, так і для модернізації старих опалювальних систем. Його можна встановлювати в приватних будинках, котеджах, використовувати для організації систем поквартирного опалення.

По настінним опалювальним апаратам компанія Vaillant Group займає близько чверті ринку і є одним з лідерів в Європі. Продажі навісних котлів Vaiilant сягають більше 1,5 млн. апаратів. Крім цього компанія пропонує широкий асортимент обладнання, що працює на газі, рідкому паливі та електроенергії.

Vaillant Group продає опалювальну техніку в рамках глобальної мережі в Європі, Африці, США, Південній Америці і Азії, співпрацюючи із зарубіжними партнерами, а також через 70 власних торгових підрозділів. Крім того компанія Vaillant має в своєму розпорядженні 14 виробничих центрів, 7 дослідницьких центрів. Продукція Vaillant Group представлена на ринку опалювальної техніки більш ніж в 100 країнах світу.

 

Розкажіть про свій досвід експлуатації або задайте запитання