Модульні газові котельні установки "Укрінтерм" призначені для опалення і гарячого водопостачання виробничих, житлових і громадських будівель і споруд.

Модульна котельна установка 1,2 МВт у Полтаві (ТЦ "Мир")
Модульна котельна установка 1,2 МВт у Полтаві (ТЦ "Мир")

Котельні установки Укрінтерм монтуються з виготовлених в заводських умовах модулів, кількість і номенклатура, яких визначаються на етапі проектування на підставі технічного завдання замовника. Модульні котельні можуть розташовуватись у вбудованих, прибудованих, надбудованих і окремо розташованих приміщеннях відповідно  чинним будівельним нормам.
Модульні газові котельні установки "Укрінтерм" працюють на природньому газі низького тиску.
До складу котельної установки входить визначена конкретним проектом кількість модулів нагріву МН, а також може входити наступне обладнання:
- модулі-регулятори АРД призначені для регулювання температури теплоносія і забезпечення його циркуляції в системі опалення;
- модулі приготування гарячої води МГВ та установки УГВНС призначені для приготування води для гарячого водопостачання;
- модулі постійної температури АТСД застосовуються для здійснення циркуляції теплоносія з постійною температурою
- комплект позамодульних частин - комплектуючі пристрої і частини, що служать для збирання окремих модулів в котельну установку.
- комплект модульної вставки КМВ використовується у випадку непарної кількості модулів нагріву при розташуванні їх в два ряди.
- водопідготовки ручні і автоматичні використовуються для пом'якшення води, що подається в систему.

В Україні на даний час змонтовано і працює більше чотирьох тисяч модульних котельних.

ПЕРЕВАГИ МОДУЛЬНИХ КОТЕЛЬНИХ УКРІНТЕРМ

  • Модульні котельні установки не підлягають реєстрації у системі котлонагляду, що суттєво зменшує експлуатаційні витрати.
  • Середній ККД котельні завжди зберігається не нижче 90% не залежно від потужності, яка відбирається у конкретний момент часу, що дає суттєву економію енергоресурсів.
  • Котельні мають високий рівень інтеграції. Все тепломеханічне обладнання котельні заводського виготовлення, завдяки чому здешевлюється монтаж на місці інсталяції та підвищується термін експлуатації.
  • Модульні котельні установки мають дуже високу надійність, оскільки навіть при виході з ладу одного-двох підмодулів втрачається лише незначна частина потужності, що практично непомітно при роботі котельні. Технологічно, ремонт обладнання дуже легкий, і може проводитись без зупинки котельної. Заміна модулів може бути легко виконана при стандартних дверних отворах і без залучення підіймальної техніки.
  • Модульні котельні установки працюють без обслуговуючого персоналу в автономному режимі.
  • Дозволяють легко, при необхідності, наростити потужність без демонтажу котельні шляхом додавання нових модулів.
  • Низький рівень шумів та вібрації при роботі котельні.
  • Модульні котельні установки Укрінтерм некритичні до тиску газу в газопроводі й ефективно та надійно працюють при зниженому тиску газу.
  • Загальна вартість котельні при будівництві виявляється нижчою, оскільки багато коштів економиться при монтажних роботах завдяки високо інтегрованій системі санітарних модулів, якість яких апріорі вища завдяки тому, що вони виготовлені в заводських умовах, а не на будівельному майданчику.
  • Відмінні екологічні показники модулів нагріву: вміст в продуктах згорання оксиду вуглецю СО не більше 40 мг/м3, оксиду азоту NOx не більше 20 мг/м3.

 

Для підбору обладнання котельні на основі модулів Укрінтерм заповніть, будьте ласкаві, опитувальний лист і повідомте нас про це.

ТОВ \"Полтава-Інтерм\" (ТМ Майстеня тепла) - офіційний представник ТОВ \"СП Укрінтерм\" у Полтавській області має право виконувати роботи, пов\'язані з теплогенеруючим та допоміжним обладнанням із застосуванням продукції виробництва ТОВ \"СП Укрінтерм\": проектування, монтаж, пуско-налагоджувальні роботи, гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування.

\"\"

Розкажіть про свої враження або задайте запитання