Модульні котельні Укрінтерм

Модульні газові котельні установки "Укрінтерм" призначені для опалення і гарячого водопостачання виробничих, житлових і громадських будівель і споруд.

Модульна котельна установка 1,2 МВт у Полтаві (ТЦ "Мир")
Модульна котельна установка 1,2 МВт у Полтаві (ТЦ "Мир")

Котельні установки Укрінтерм монтуються з виготовлених в заводських умовах модулів, кількість і номенклатура, яких визначаються на етапі проектування на підставі технічного завдання замовника. Модульні котельні можуть розташовуватись у вбудованих, прибудованих, надбудованих і окремо розташованих приміщеннях відповідно  чинним будівельним нормам.
Модульні газові котельні установки "Укрінтерм" працюють на природньому газі низького тиску.
До складу котельної установки входить визначена конкретним проектом кількість модулів нагріву МН, а також може входити наступне обладнання:
- модулі-регулятори АРД призначені для регулювання температури теплоносія і забезпечення його циркуляції в системі опалення;
- модулі приготування гарячої води МГВ та установки УГВНС призначені для приготування води для гарячого водопостачання;
- модулі постійної температури АТСД застосовуються для здійснення циркуляції теплоносія з постійною температурою
- комплект позамодульних частин - комплектуючі пристрої і частини, що служать для збирання окремих модулів в котельну установку.
- комплект модульної вставки КМВ використовується у випадку непарної кількості модулів нагріву при розташуванні їх в два ряди.
- водопідготовки ручні і автоматичні використовуються для пом'якшення води, що подається в систему.

В Україні на даний час змонтовано і працює більше чотирьох тисяч модульних котельних.

ПЕРЕВАГИ МОДУЛЬНИХ КОТЕЛЬНИХ УКРІНТЕРМ

  • Модульні котельні установки не підлягають реєстрації у системі котлонагляду, що суттєво зменшує експлуатаційні витрати.
  • Середній ККД котельні завжди зберігається не нижче 90% не залежно від потужності, яка відбирається у конкретний момент часу, що дає суттєву економію енергоресурсів.
  • Котельні мають високий рівень інтеграції. Все тепломеханічне обладнання котельні заводського виготовлення, завдяки чому здешевлюється монтаж на місці інсталяції та підвищується термін експлуатації.
  • Модульні котельні установки мають дуже високу надійність, оскільки навіть при виході з ладу одного-двох підмодулів втрачається лише незначна частина потужності, що практично непомітно при роботі котельні. Технологічно, ремонт обладнання дуже легкий, і може проводитись без зупинки котельної. Заміна модулів може бути легко виконана при стандартних дверних отворах і без залучення підіймальної техніки.
  • Модульні котельні установки працюють без обслуговуючого персоналу в автономному режимі.
  • Дозволяють легко, при необхідності, наростити потужність без демонтажу котельні шляхом додавання нових модулів.
  • Низький рівень шумів та вібрації при роботі котельні.
  • Модульні котельні установки Укрінтерм некритичні до тиску газу в газопроводі й ефективно та надійно працюють при зниженому тиску газу.
  • Загальна вартість котельні при будівництві виявляється нижчою, оскільки багато коштів економиться при монтажних роботах завдяки високо інтегрованій системі санітарних модулів, якість яких апріорі вища завдяки тому, що вони виготовлені в заводських умовах, а не на будівельному майданчику.
  • Відмінні екологічні показники модулів нагріву: вміст в продуктах згорання оксиду вуглецю СО не більше 40 мг/м3, оксиду азоту NOx не більше 20 мг/м3.

 

Для підбору обладнання котельні на основі модулів Укрінтерм заповніть, будьте ласкаві, опитувальний лист і повідомте нас про це.

mod_eco_f
МОДУЛЬ НАГРІВУ МН-80, 100, 120 ЕКО М
МОДУЛЬ НАГРІВУ МН-240
МОДУЛЬ НАГРІВУ МН-240
МОДУЛІ ПРИГОТУВАННЯ ГАРЯЧОЇ ВОДИ МГВ, УГВНС
МОДУЛІ ПРИГОТУВАННЯ ГАРЯЧОЇ ВОДИ МГВ, УГВНС
МОДУЛІ САНІТАРНІ АРД, ФРД, АТСД, ФТСД
МОДУЛІ САНІТАРНІ АРД, ФРД, АТСД, ФТСД
ТРАНСПОРТАБЕЛЬНА МОДУЛЬНА КОТЕЛЬНА УСТАНОВКА ТМКУ
ТРАНСПОРТАБЕЛЬНА МОДУЛЬНА КОТЕЛЬНА УСТАНОВКА ТМКУ

ТОВ "Полтава-Інтерм" (ТМ Тепла Хата) - офіційний представник ТОВ "СП Укрінтерм" у Полтавській області має право виконувати роботи, пов'язані з теплогенеруючим та допоміжним обладнанням із застосуванням продукції виробництва ТОВ "СП Укрінтерм": проектування, монтаж, пуско-налагоджувальні роботи, гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування.

Розкажіть про свої враження або задайте запитання