Щоб у теплу пору року Вас не турбували різні комахи, на стулку металопластикового вікна радимо встановити протимоскітну сітку.

moskitna-sitkaРамка сітки виготовлена з алюмінієвого профілю білого кольору (можливо замовити коричневий колір, але це коштуватиме дорожче). На рамку натягується сітка сірого кольору.  Кріпиться сітка на раму вікна та може легко зніматися, при потребі.

Існує декілька способів кріплення сітки до вікна, в залежності від типу профілю рамки. Найпоширений на сьогоднішні – це так званий профіль з «полочкою», його перевагою є наявність полочки близько 5 мм шириною на профілі рамки, який перекриває місце з’єднання сітки з рамою вікна і запобігає проникненню комах з боків сітки. Сітка кріпиться до зовнішнього краю вікна «зетками» – металевими крючками, для цього Вам знадобиться викрутка.

В наявності також сітка з профілю розмірами 10*20 мм. Вона кріпиться до вікна на пластикових «карманах», які один раз встановлюються на зовнішній стороні рами вікна. Тоді викрутка Вам не потрібна, сітка просто заводиться на своє місце.

Також буває профіль для сітки розміром 17*25 мм. Зазвичай він використовується для сіток на двері, які кріпляться на петлях і, при потребі, відкриваються. Недоліком цих сіток є те, що вони на 100% не зможуть захистити від комах, бо мають дуже велику площу і в принципі не можуть щільно прилягати.

Зазвичай, сітки замовляються разом з вікнами, тому Вам не потрібно перейматися їх розмірами, обирається тільки тип сітки. Але, якщо ви бажаєте замовити сітку на вікно окремо, то вам потрібно поміряти світловий розмір проміжку вікна ( ширину та висоту). Вартість сітки залежить від її площі. А далі Вам допоможе наш менеджер.

ПАМ’ЯТАЙТЕ, ЩО БУДЬ-ЯКА МОСКІТНА СІТКА Є ЛИШЕ ВІЗУАЛЬНОЮ ПЕРЕШКОДОЮ, ОСОБЛИВО ДЛЯ ДІТЕЙ ЧИ ТВАРИН! НЕ ПОТРІБНО ОПИРАТИСЬ НА НЕЇ. ВОНА НЕ СПРОМОЖНА ВИТРИМАТИ ВАГУ ДИТИНИ ЧИ ТВАРИНИ І МОЖЕ ПРОРВАТИСЯ АБО ВИЙТИ ЗА МЕЖІ ПРОФІЛЮ!!!

Розкажіть про свої враження або задайте запитання