МІСІЯ

Підвищення якості життя людей шляхом створення максимально комфортного середовища в помешканні і на робочому місці при мінімальних витратах енергоносіїв,  впровадження "зелених" технологій.

Ціль

Стати провідною компанією на Полтавщині в галузі облаштування систем опалення та теплогенерації

Цінності

Відповідальність перед клієнтом, комплексний підхід до справи, чесність перед клієнтом, робимо більше, ніж обіцяємо.

 Ми пропонуємо інженерні рішення та виконуємо

  • проектування,
  • комплектацію,
  • монтаж або шеф-монтаж,
  • пусконалагоджувальні роботи,
  • забезпечуємо гарантійне та післягарантійне обслуговування

ефективного обладнання провідних європейських та українських виробників

Тому для нас не буває колишніх клієнтів і близько 70% нових клієнтів ми отримуємо за рекомендаціями тих, кому ми вже надавали ту чи іншу послугу.

Оскільки ми супроводжуємо наших клієнтів впродовж всього терміну експлуатації обладнання, то зацікавлені відразу, на етапі комплектації чи проектування, використовувати надійні та енергоефективні газові та твердопаливні котли, опалювальні прилади (радіатори, тепловентилятори, конвектори), котельне обладнання, металопластикові вікна та двері, сонячні колектори та теплові насоси від кращих і надійних європейських та вітчизняних виробників, які турбуються про  гарантійне та післягарантійне супроводження своєї продукції. Продаж обладнання відбувається лише після аналізу умов експлуатації (у вигляді консультацій з нашими інженерами), що забезпечує подовжений термін служби, економію енергоресурсів та максимальний комфорт для клієнта.

Більше ніж десятилітній досвід роботи в галузі енергозбереження та енергоефективності дозволяє запропонувати найкращі технічні рішення в системах опалення, теплогенерації та металопластикових конструкцій. За цей час ми збудували десятки котельних та теплогенераторних, встановили декілька тисяч вікон та дверей, змонтували сотні систем опалення квартир, котеджів, офісів. Наші фахівці регулярно проходять стажування в Україні та за її межами. Досвід, постійне слідкування за розвитком технологій, використання виключно якісних інструментів та матеріалів при виконанні робіт, дозволяє забезпечити нашим клієнтам мінімальні витрати на енергоносії та технічне і сервісне обслуговування.

На цьому сайті ми будемо ділитися власним досвідом, відповідати на запитання, спілкуватися з Вами, шановні клієнти та колеги. Сподіваємось, що подібний інтерактивний ресурс допоможе Вам у виборі компонентів та комплектації вашої сучасної енергоефективної системи опалення.

ТОВ "Полтава-Інтерм" є одним з засновників Корпорації "Європейська енергетична компанія" та входить до Асоціації інженерів енергоефективних технологій України.

Наші контакти

Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки
Дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки
Дозвіл на роботу з обладнанням "ТОВ СП Укрінтерм"