Вбудовані підлогові конвектори RADOPOL вигідно відрізняються від конкурентів трьома важливими особливостями: якість теплообмінника, доступна ціна, використання енергозберігаючих та низькошумних осьових вентиляторів.

Підлоговий конвектор RADOPOL

КОНСТРУКЦІЯ ПІДЛОГОВОГО КОНВЕКТОРА RADOPOL

 

РЕШІТКА

Виготовляється з твердої деревини, пофарбованої у обраний відтінок або з нержавіючої сталі

СИСТЕМА S-FAN

 

Система безшумних кулерів S-FAN забезпечує обдув теплообмінника повітрям і в рази підвищує теплову потужність підлогового конвектора. Завдяки особливій технології виробництва ці кулери працюють в 9 разів довше, ніж звичайні.

ТЕПЛООБМІННИК

 

 

Виготовляється з мідних труб німецької фірми SANCO та алюмінію. Пластини спеціальної конструкції мають підвищену механічну стійкість і забезпечують високу теплову потужність.

КОРПУС

 

 

Виготовляється з нержавіючої або оцинкованої сталі на вибір замовника. Може встановлюватись в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Технічні характеристики

 

 

Висота: 85, 105,140мм
Ширина: 200, 220, 250, 275, 330, 350мм
Довжина: 1000-5000 мм (шаг 250 мм)
Продуктивність: до 10000 Вт
Максимальний робочий тиск: 1,6 МПа (16кг/см2)
Максимальна рабоча температура: 110 ºС
Підключення: G 1/2" (внутрішня або зовнішня різьба)
Ручний розповітрювач
Підключення: бокове, пряме.

ПЕРЕВАГИ ПІДЛОГОВИХ КОНВЕКТОРІВ RADOPOL

Індивідуальний контроль на всіх етапах виробництва

Кожен конвектор проходить індивідуальний контроль на всіх етапах виробництва аж до самої відправки клієнту: кваліфікований працівник перевіряє якість збирання, підключає кожен виріб до стенду, на якому він перевіряється під тиском 2 МПа (20кг/см2)

Працює практично безшумно

Виробник розробив систему примусової конвекції S-FAN на вентиляторах безщіточного типу з магнітною подушкою замість підшипника. Ресурс роботи таких вентиляторів в 9 разів більший в порівнянні з аналогами. Система S-FAN споживає в рази менше електроенергії ніж тангенціальні вентилятори, працює практично безшумно, зручна в експлуатації та обслуговуванні.

Екологічно безпечний

Екологічно чисті матеріали сертифіковані в ЄС, з яких виготовляються підлогові конвектори RADOPOL, дозволяють інсталювати їх в місцях, де приділяється особлива увага гігієні і безпеці: дитячих садочках, лікарнях, теплицях, зерносховищах...

 

Можуть встановлюватись в приміщеннях з підвищеною вологістю

При виробництві конвекторів використовуються стійкі до корозії матеріали, що дозволяє експлуатувати їх в приміщеннях з підвищеною вологістю: басейнах, банях та ін., де встановлення звичайних опалювальних приладів неможлива через конструктивні та експлуатаційні вимоги. 

 

Довго зберігають заявлену потужність

Завдяки використанню стійких до корозії матеріалів, підлогові конвектори RADOPOL значно довше зберігають свої властивості теплопередачі в порівнянні з опалювальними приладами іншого типу.

 

Пожежобезпечні

 

В моделях з примусовою конвекцією використовуються системи вентиляторів, що працюють при напрузі 12В з малим током споживання. Клієнт може обрати конвектор як з електричними кулерами, так і без них.  

 

Виконуються індивідуальні замовлення

 

За додаткову плату можливе виготовлення конвекторів за індивідуальними габаритами, конфігураціями і технічними характеристиками (в межах технологічних можливостей). 

 

Надійний та ефективний теплообмінник

 

Спеціально розроблені для теплообмінників алюмінієві пластини мають унікальну форму і товщину, що забезпечує високу теплову потужність конвекторів і запобігає механічним пошкодженням в процесі монтажу і експлуатації конвектора.

 

Решітки з нержавіючої сталі

Декоративні решітки завдяки спеціально підібраним матеріалам і технології виготовлення витримують максимальні механічні навантаження, надають конвекторам привабливий естетичний вигляд і можуть експлуатуватись в приміщеннях з підвищеною вологістю. 

 

 

ДЕКОРАТИВНІ РЕШІТКИ ДЛЯ ПІДЛОГОВИХ КОНВЕКТОРІВ

З ДЕРЕВА ТВЕРДИХ ПОРІД

Ціна декоративної решітки з дерева за метр погонний:
ширина до 250 мм - 36 €
ширина від 250 мм до 350 мм - 40 €
ширина від 350 мм до 450 мм - 46 €

 

ДУБ НАТУРАЛЬНЫЙ

ГОРІХ

ВЕНГЕ

З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ

Ціна декоративної решітки з нержавіючої сталі (поверхня матова або глянцева) 
ширина до 200 мм - 44 €
ширина від 210 мм до 250 мм - 50 €
ширина від 260 мм до 300 мм - 56 €
ширина від 310 мм до 350 мм - 62 €
ширина від 360 мм до 400 мм - 68 €

ДЗЕРКАЛЬНА

МАТОВА

ПРОФІЛЬОВАНА

З ФАРБОВАНОЇ (КОЛЬОРИ RAL) ОЦИНКОВАНОЇ СТАЛІ

Ціна декоративної решітки  оцинкованої сталі з фарбуванням по RAL за метр погонний
ширина до 200 мм - 44 €
ширина від 210 мм до 250 мм - 50 €
ширина від 260 мм до 300 мм - 56 €
ширина від 310 мм до 350 мм - 62 €
ширина від 360 мм до 400 мм - 68 €

БІЛА

ЧОРНА

КОЛЬОРОВА RAL