Основні функції високоефективних теплових насосів CHOFU

Опалення вашого будинку використовує більше енергії та коштує більше грошей, ніж будь-яка інша система у вашому домі - як правило, складає більш ніж 50% Вашого рахунку за всі комунальні послуги. Тепловий насос CHOFU використовує відновлювану та необмежену енергію навколишнього середовища для забезпечення енергетичного навантаження та тепловтрат будинку та Вашої економії.

CHOFU не втрачає актуальність і влітку. За допомогою функції охолодження, навіть в самі пекельні літні дні, Ви будете перебувати в комфорті. Не потрібно окремо купувати кондиціонер. Потужності пристрою буде достатньо, щоб згенерувати прохолоду для кожної кімнати. Керування режимами опалення та охолодження виконується автоматично, за допомогою погодозалежних кривих.

Для того, щоб отримати теплу воду Ви досі витрачаєте кіловати електроенергії або куби газу? Тепловий насос приготує гарячу воду, використавши для цього мінімальні ресурси. Система CHOFU поглинає близько 75% енергії з навколишнього середовища, споживаючи при цьому лише 25-30%. Енергоефективність пристрою вражає, а функціонал та атоматизація дарують справжній комфорт.

Переваги та особливості теплових насосів CHOFU

 • Клас енергоефективності А++.
 • Європейські нагороди та сертифікати якості.
 • Передбачають використання холодоагенту R-410A, що не створює негативний вплив на озоновий шар.
 • Один пристрій - три найбільш енергетично навантажені функції Вашого дому або квартири.
 • Не потребує дорогого буріння свердловин на відміну від грунтового теплового насосу.
 • Є можливість заощадити 30% від витрачених на систему CHOFU, завдяки IQ Energy.
 • Значне спрощення монтажу пристрою завдяки використанню моноблочної системи комплектації.
 • З корпусу виходять тільки елементи підключення контуру опалення. Такий спосіб підключення дозволяє замовнику значно заощадити час і кошти.
 • Компресор інверторного типу серії AEYC створює економію електроенергії за рахунок адаптації потужності до потреби.
 • Циркуляційний насос, споживає мінімум енергії і забезпечує необхідну витрату теплоносія в економ-режимі.
 • Двигун вентилятора споживає мінімум енергії і забезпечує безшумну роботу всієї системи.
 • Інтегрована система нагріву конденсату, що запобігає замерзанню на виході і гарантує якісну роботу обладнання навіть у найлютіші морози.
 • Компресор Panasonic забезпечує максимальну плавність роботи, довговічність системи і неперевершений комфорт під час експлуатації.
 • Пластинчатий теплообмінник займає мінімум місця і забезпечує високоефективну теплопередачу.
 • Управління повністю автоматизоване, і достатньо лише розібратися в нехитрому і інтуїтивно зрозумілому інтерфейсі дистанційного пульта JÄSPI SCU 10.
 • Дистанційний пульт управління надає широкий діапазон налаштувань. Можлива інтеграція до системи "розумний будинок".
 • Керуючий контролер, розміщений в корпусі теплового насоса AEYC - 4037U, використовується технічними фахівцями для здійснення первинних налаштувань і управління заводськими параметрами, в тому числі для проведення пусконалагоджувальних робіт.
 • Легкий доступ до внутрішніх компонентів - відкрутивши всього лише три шурупи, можна повністю зняти бічну панель і отримати доступ до керуючої плати та електричних підключень.
 • Покращена концепція корпусу та правильний підбір компонентів пристрою зробив його достатньо компактним, для переміщення навіть через самі вузькі дверні прорізи.
 • Можливе використання для квартир багатоповерхових будівель. Невелика вага і габарити полегшують подальше переміщення пристрою в приміщенні.
 • Монтаж круглий рік, на відміну від грунтового теплового насосу.
 • Інверторний компресор є найбільш зносостійким і енергозберігаючим типом компресорів.

Клас енергоефективності A++

Тепловий насос CHOFU забезпечує неймовірну продуктивність навіть при дуже низьких зовнішніх температурах.

Система "ALL IN ONE"

Три найбільш енергозатратні функції (опалення, охолодження та гаряче водопостачання) виконує лише один пристрій.

Адаптивна потужність

Інверторне керування швидкістю компресора дозволяє адаптувати потужність теплового насосу до поточного попиту.

Міжнародні нагороди

CHOFU нагороджено європейською відзнакою EHPA від 12.01.2017 р., що характеризує неперевершену якість та ефективність.

Повага до природи

Тепловий насос використовує холодоагент 410А (HFC сімейство), що не створює негативного впливу на озоновий шар

Простий монтаж

Пристрої постачаються з вбудованим гідравлічним модулем (підключити до контуру системи опалення і CHOFU готовий до роботи).

Застосування теплових насосів CHOFU

Тепловий насос споживає в 4 рази менше електроенергії, ніж електричний котел аналогічної теплової потужності, так як тепловий насос не виробляє енергію, а лише переносить її з зовнішнього середовища до Вашого дому, підвищуючи її потенціал. За рахунок того, що на перенесення енергії потрібно набагато менше електрики, ніж на генерацію, і досягається економія.

Лінійка теплових насосів повітря/вода компанії Chofu представлена трьома моделями , потужністю 5, 10 та 16 кВт. Теплові насоси Chofu відповідають класу енергоефективності А++, що гарантує високу продуктивність навіть при дуже низьких зовнішніх температурах. Всі пристрої мають сертифікати Європейської асоціації теплових насосів( EHPA), що підтверджують неперевершену якість та ефективність обладнання.

Теплові насоси Chofu ефективно працюють до - 20°С, що дає змогу покривати 80%-100% теплового навантаження будинку. Використання теплових насосів повітря/вода в Україні є доцільним та ефективним в будь якому регіоні країни. Теплові насоси Chofu мають моноблочну конструкцію, тобто весь холодильний контур та гідравлічна обв'язка знаходяться в компактному зовнішньому блоці. Таке рішення спрощує монтаж , оскільки нема потреби працювати з фреоном, потрібно лише під'єднати трубопроводи системи опалення.

Ми пропонуємо декілька типових рішень, готові гідравлічні модулі, баки та всі необхідні комлектуючі, щоб забезпечити опалення, гаряче водопостачання та охолодження квартири, котеджу чи будинку. Просто оберіть свій варіант згідно Ваших потреб та умов застосування та насолоджуйтесь комфортом.

Створений для того, щоб наповнити Ваш дім комфортом та затишком, взявши на себе близько 80% енергетичного навантаження усього будинку або квартири. Численні європейські сертифікати якості та досвід задоволених власників дає змогу бути впевненим в довговічності системи. Всі процеси роботи автоматизовані та не потребують втручання. CHOFU сам розуміє коли потрібно Вас зігріти, коли охолоджувати або приготувати гарячу воду. Ретельно розроблені інженерні рішення гарантують чудовий рівень комфорту в умовах як зимової, так і літньої експлуатації. Клас енергоефективності теплових насосів А++, вони можуть ефективно працювати навіть в екстремальних температурних умовах. Бажана температура досягається швидко і підтримується без перепадів. Обладнання характеризується виключно низьким рівнем шуму та в змозі задовольнити навіть найвищі вимоги.

Електронна система управління оснащена різними типами датчиків, що розташовані у ключових точках контуру холодагенту з електронним оцінюванням робочого стану системи. Регулятори отримують вхідні дані від цих датчиків і керуються ними за допомогою спеціально розроблених алгоритмів для оптимізації потоку холодоагенту і роботи найбільш важливих компонентів, таких як компресор, двигуни вентиляторів та клапан імпульсної модуляції (дросельний клапан, що оптимізує потік холодоагенту, оберігаючи систему від перегріву і запобігаючи потраплянню рідини до компресора). Ця система підвищує і без того високі показники ефективності системи. Широкий робочий діапазон охолодження та нагріву дозволяє запропонувати найкращі показники в широкому спектрі температурних режимів. Роторні компресори з інверторним керуванням пропонують чудову стабільність роботи без вібрацій у всіх робочих режимах та низьке споживання енергії. Високошвидкісні вентилятори з запатентованими лопатями особливої ​​форми характеризуються оптимальним розподілом повітряного потоку в поєднанні з виключно низьким рівнем звуку.

Управління повністю автоматизоване, і споживачеві достатньо лише розібратися в нехитрому та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсі дистанційного пульта JÄSPI SCU 10, призначеного для оптимальної регулювання системи опалювального обладнання. Температурна крива, що закладена в функціонал керування тепловим насосом призначена для того, щоб гарантувати стабільну та достатню потужність систем опалення та охолодження при будь-яких атмосферних умовах. Теплові насоси передбачають використання холодоагенту R-410A, що не створює негативний вплив на озоновий шар. Володіючи високою щільністю, його термодинамічні властивості дозволяють досягати високого рівня енергозбереження. Виробництво всіх моделей теплових насосів, їх комплектуючих та аксесуарів відбувається в Японії на заводі CHOFU. Багаторічна практика та інновації компанії гарантують виготовлення продукції найкращої якості. Компанія закриває 50% ринку опалювальних пристроїв Японії, що дає змогу зрозуміти, CHOFU - це перевірені роками інженерні рішення, котрі завоювали довіру користувачів своєю ефективністю та передовими показниками енергозбереження.

Тепловий насос CHOFU 6 кВт

ТЕПЛОВИЙ НАСОС CHOFU 10 КВТ

ТЕПЛОВИЙ НАСОС CHOFU 16 КВТ

ТИПОВІ СХЕМИ

Обираючи одне з перевірених роками рішень, Ви гарантуєте енергоефективність та економічну доцільність Вашої майбутньої інженерної системи. Завдяки компактності комплектуючих, можливе використання в квартирах

СХЕМА 1

Тепловий насос - гідравлічний модуль - система опалення

Тепловий насос повітря - вода забезпечує покриття навантажень для опалення напряму через гідравлічний модуль, який включає необхідну арматуру та додатковий електричний нагрівач (для покриття пікових навантажень). Управління параметрами мікроклімату приміщення виконується через пульт керування користувачем.

СХЕМА 2

Система опалення та охолодження з гідравлічним модулем та тепловим насосом повітря-вода CHOFU

Тепловий насос моноблочного виконання працює цілорічно, забезпечуючи зимою нагрів приміщення, а літом його охолодження. Підключення виконується через гідравлічний модуль, який комплектується додатковим електричним нагрівачем та необхідною арматурою, що забезпечує оптимальне розподілення теплоносія в системі. Налаштування необхідних параметрів мікроклімату відбувається через пульт керування користувачем.

СХЕМА 3

Система опалення/охолодження та система гарячого водопостачання (бак-акумулятор) з гідравлічним модулем та тепловим насосом повітря-вода CHOFU

 

Тепловий насос повітря - вода моноблочного виконання цілорічно забезпечує покриття навантаження на опалення/охолодження та приготування питної води для системи гарячого водопостачання (ГВП). Приєднання системи виконується за допомогою гідравлічного модуля, який поєднує в собі додатковий електричний нагрівач (для покриття пікових навантажень) та необхідний комплект арматури та обладнання для підключення системи та оптимального розподілення теплоносія в системі. Гідравлічний модуль представляє собою компактний ящик, який монтується в стіну в допоміжному приміщенні та дозволяє здійснити налаштування та обслуговування системи в одному місці. Схема передбачає нагрів приміщення взимку через систему поверхневого опалення (тепла підлога або тепла стіна) та охолодження влітку (фанкойл). Приготування води на потреби системи ГВП відбувається в баці-акумуляторі через теплообмінник-змійовик.

Покриття навантаження на ГВП є цілорічною та пріоритетною задачею для контролера теплового насосу, тому при запиті системи ГВП контролер перемикає трьох-ходовий клапан, який розміщено в гідравлічному модулі, в положення нагріву бака-акумулятора. Незалежно від пори року користувач має змогу отримати необхідну порцію питної гарячої води для власних потреб. Користувач може встановити оптимальні параметри мікроклімату на інтуїтивно зрозумілому пульту управління. Налаштування дозволяють обрати оптимальні показники як для персонального комфорту, так і для зменшення рахунків за електроенергію.Тепловий насос Chofu містить все необхідне обладнання для циркуляції теплоносія, а також допоміжне обладнання та арматуру для розповітрювання системи та запобігання підвищення тиску вище максимально робочого в системі опалення/охолодження.

СХЕМА 4

Система опалення/охолодження (буфер) та система гарячого водопостачання (бак-акумулятор) з тепловим насосом повітря-вода CHOFU

Тепловий насос повітря - вода моноблочного виконання цілорічно забезпечує покриття навантаження на опалення/охолодження та приготування питної води для системи гарячого водопостачання (ГВП). Приєднання системи виконується за допомогою гідравлічного модуля, який поєднує в собі додатковий електричний нагрівач (для покриття пікових навантажень) та необхідний комплект арматури та обладнання для підключення системи та оптимального розподілення теплоносія в системі. Гідравлічний модуль представляє собою компактний ящик, який монтується в стіну в допоміжному приміщенні та дозволяє здійснити налаштування та обслуговування системи в одному місці. Схема передбачає нагрів приміщення взимку через систему поверхневого опалення (тепла підлога або тепла стіна) та охолодження влітку (фанкойл). Приготування води на потреби системи ГВП відбувається в баці-акумуляторі через теплообмінник-змійовик.

Покриття навантаження на ГВП є цілорічною та пріоритетною задачею для контролера теплового насосу, тому при запиті системи ГВП контролер перемикає трьох-ходовий клапан, який розміщено в гідравлічному модулі, в положення нагріву бака-акумулятора. Незалежно від пори року користувач має змогу отримати необхідну порцію питної гарячої води для власних потреб. Користувач може встановити оптимальні параметри мікроклімату на інтуїтивно зрозумілому пульту управління. Налаштування дозволяють обрати оптимальні показники як для персонального комфорту, так і для зменшення рахунків за електроенергію.Тепловий насос Chofu містить все необхідне обладнання для циркуляції теплоносія, а також допоміжне обладнання та арматуру для розповітрювання системи та запобігання підвищення тиску вище максимально робочого в системі опалення/охолодження.