Тепловий насос зазвичай розташовують в підвалі або топковій, куди не завжди зручно потрапляти для того, щоб его змінити налаштування. Регулювати комфорт в вашій оселі тепер можна находячись в гостинній за допомогою комп'ютера або з будь-якого місця за допомогою смартфону або планшету. Припустимо, ви знаходитесь в тривалій подорожі і хотіли б, щоб на момент приїзду в будинку було комфортно, достатньо гарячої води, і в той же час зберегти мінімальну температуру в помешканні, поки вас немає вдома. Це забезпечується новим контролером Termotronic 3000 WEB і безкоштовним сервісом Cloud.KRONOTERM, який є результатом десятилітнього досвіду досліджень при врахуванні рекомендацій інсталяторів та технічних фахівців, побажань клієнтів.

З контролером Termotronic 3000 WEB користувач має можливість бачити показники роботи системи знаходячись будь де через мережу Internet. Можна встановити різноманітні графіки роботи для кожного дня тижня, для чотирьох різних циклів нагріву і приготування гарячої води в режимах Нормальний, Еко або Комфорт. Termotronic 3000 WEB перевіряє тенденції роботи системи і різні температури та оптимізує опалення і охолодження будинку на основі особистого образу життя.

Тепловий насос є лише частиною системи опалення. Навіть якщо тепловий насос працює відмінно, може виникнути несправність всієї системи, якщо використовуються неякісні компоненти або  система не інстальована не фахово. Ось чому KRONOTERM рекомендує клієнтам довіряти професійним консультаціям та вибирати перевірені компоненти та рекомендованого підрядника для системи опалення. Для оптимальної роботи KRONOTERM  запропонує коректори температури приміщення КТ-1 та КТ-2, які виконують різні функції.

Коректори температури приміщення КТ-1 і КТ-2 призначені для легкого управління комфортом у домі. За їх допомогою ви встановлюєте бажану температуру приміщення, і вони використовують двосторонній зв'язок ModBus, щоб повідомляти про вимірювану та бажану температуру для теплового насоса Kronoterm. На підставі зібраної інформації про коректор та вимірюваної зовнішньої температури регулювання теплового насоса використовує спеціальні алгоритми для визначення оптимальної необхідної температури води нагрівання системи опалення в будь-який момент часу. Таке поєднання всіх елементів системи опалення значно підвищує ефективність всієї системи та заощаджує енергоносії.  Ринок насичений системами, які, незважаючи на хороше обладнання, функціонують марнотратно і погано, тому що вони не пристосовуються до реальних потреб, і кожен елемент системи функціонує самостійно, з неправильними настройками. Регулятор термотонік 3000 WEB з коректором температури в приміщенні KT-1 або KT-2 та технологією Cloud.KRONOTERM забезпечує легку, сучасну та дуже економічну роботу всієї системи. KT-2 пропонує більше функцій (встановлення температури в приміщенні, встановлення температури гарячої води, прогнозу погоди). KT-1 і KT-2 працюють тільки з тепловими насосами KRONOTERM і регулятором WEB-системи Termotronic