Профільна система KBE Optima

«КБЕ Оптіма» – віконна 5-ти камерна система шириною 70 мм. Володіє підвищеною тепло-і звукоізоляцією, досконалої геометрією. Вікна з профілю «КБЕ Оптіма» поєднують функціональність, зручність і абсолютну безпеку.

Профільна система KBE Optima

 

  • підвищена теплоізоляція (на 18% вище 3-камерних профільних систем)
  • підвищена звукоізоляція вікна (бл. 45 дБ зі спеціальним склопакетом 36 мм)
  • менший розмір «у світлі» (більш світлі вікна в порівнянні з аналогами)
  • кращі можливості для установки протизламної фурнітури
  • екологічний склад пластику (рецептура greenline)

«КБЕ Оптіма» – максимум комфорту

Сьогодні розробники КБЕ пропонують сучасну систему віконних профілів шириною 70 мм, яка забезпечить Вам максимум комфорту!

 

Зберігаємо тепло …

Завдяки збільшеній ширині профілю і п’ятикамерний конструкції профілів рами і стулки, віконний профіль «КБЕ Оптіма» має покращені теплоізоляційні характеристики, що відповідають сучасним європейським та українським нормам з енергозбереження.
Крім цього широкий профіль дозволяє краще утеплити шов між вікном і стіною при монтажі вікна – а це теж важливий чинник збереження тепла в приміщенні.
Більше того, можливість комбінації з широкою рамою вирішує проблему «містків холоду» біля стін холодного типу.
Проте, велика частина тепловтрат вікна припадає не на профіль, а на склопакет. Система «КБЕ Оптіма» дозволяє встановлювати більш теплі склопакети завширшки до 42 мм (з використанням розширювача фальца – до 58 мм!). При правильному монтажі такого вікна Вам будуть не страшні будь-які морози!

… економимо енергію і гроші!

У Європі пластикові віконні профілі шириною 70 мм вже стали стандартом. Це не дивно – європейська практичність свідчить про те, що краще один раз поставити вікно “подорожче” і потім економити на опаленні, ніж з року в рік «гріти вулицю». Тим більше, що різниця в ціні «вузьких» і «широких» профілів не так вже й велика.

Більше тиші

Жителі великих міст дуже цінують тишу. Нам важливо, щоб удома була затишна атмосфера, без шуму проїжджаючих автомобілів. Крім відмінних характеристик по теплоізоляції і енергозбереження, завдяки можливості встановлення більш широких склопакетів і високої щільності закривання стулки, вікна з профілю «КБЕ Оптіма» мають підвищені звукоізоляційні властивості. Оцініть затишок і спокій, які зможуть подарувати Вам вікна з профілю «КБЕ Оптіма».

Більше безпеки

Додатковим плюсом системи «КБЕ Оптіма» є зручність установки протизламної фурнітури, що ускладнить сторонні проникнення в будинок через вікно. Для цього розробники КБЕ передбачили в профілі спеціальне технічне рішення (видалення фурнітурного паза 13 мм).
Що особливо приємно – висота «широкого» профілю «КБЕ Оптіма» абсолютно ідентична висоті «вузької», тобто вікно з нього буде пропускати багато світла, що забезпечить Вашій кімнаті затишок і простір.
Як і інші профілі марки КБЕ, «Оптіма» виробляється за новітньою рецептурою greenline, згідно з якою свинцеві стабілізатори, що традиційно застосовуються при виробництві ПВХ-профілю, замінені на більш екологічні на основі кальцію і цинку. До того ж, поверхня профілю на основі рецептури greenline має приємний шовковистий блиск і краще за інших протистоїть негативним кліматичних дій. За результатами тестів, профілі КБЕ витримують температури від мінус 60˚С до плюс 75˚С. Випробування показали, що профілі КБЕ greenline не змінюють свої характеристики більше 40 років експлуатації.

Короткі технічні характеристики системи «КБЕ Оптіма»:

Монтажна ширина – 70 мм
Максимальна товщина склопакета – 42 (58 *) мм
Кількість камер – 5 рама / 5 стулка / 4 (3) імпост
Можливість комбінації з “широкою рамою” ** – Так
Морозостійкість – до-60оС
Максимальний розмір стулки вікна – 150 см х 150 см
Максимальний розмір стулки балконні двері – 90 см х 235 см
Видалення фурнітурного паза – 13 мм
Коефіцієнт опору теплопередачі, м2 ° С / Вт – 0,84 (0,78) ***
Ударна в’язкість, кДж/м2 – 39,5
Герметичність контурів ущільнення **** – відповідають класу А
ДСТУ Б В.2.6-23-2001
Довговічність (умовних років) – Понад 40 років

Екологічність greenline (без свинцю !)*****

* З використанням розширювача фальца;
** Рішення проблеми «містків холоду» у холодних типів стін;
*** З підсилювальними вкладишами в рамі і стулці;
**** Перевірялася при температурах до -45 ° С з витримкою віконного блоку у випробувальній камері впродовж 7 діб;
***** Рекомендовано до застосування в дитячих і лікувальних установах.

Розкажіть про свої враження або задайте запитання