Обирайте
інноваційні вікна Trocal

Профіль TROCAL - бренд з 60-річною історією, перше вікно з профілю TROCAL було виготовлено далекого 1954-го року. Це було перше металопластикове вікно в світі.

Зараз це потужна компанія, що визначає напрямки розвитку віконної індустрії. TROCAL сьогодні, це: безсвинцеві екологічні профілі, що виготовляються з матеріалів вторинної переробки за рецептурою greenline (пластик стабілізується кальцієм і цинком та не містить шкідливих сполук важких металів).

Енергоефективністьуніверсальність, естетичність (широкий спектр можливостей для архітектурних рішень), а також екологічність та відповідальність за здоров'я і комфорт клієнтів – це те, що виділяє TROCAL на ринку ПВХ-профілів.

Постачальником віконних систем з профілю TROCAL ми обрали компанію "Дизайн Пласт Сервіс" з Кременчука, яка дотримується демократичної системи ціноутворення, що забезпечує можливість встановлення сучасних металопластикових вікон усім категоріям населення навіть у скрутні часи. При цьому якість продукції від "Дизайн Пласт Сервіс"  завжди була і залишається на найвищому європейському рівні. Забезпечується це контрольними перевірками якості на всіх етапах виробництва, та підтверджується відповідними сертифікатами.

МОЖЛИВА ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ

Профільна система TROCAL 58

TROCAL 58“Дешево і сердито” – ось найкраща характеристика вікна з профільної системи TROCAL 58. Встановивши вікна з профілю TROCAL 58 замість старих дерев’яних, Ви відразу відчуєте їх переваги перед старими. Вікна з профілю TROCAL 58 значно перевершують старі дерев'яні вікна за усіма основними характеристиками.

Профільна система TROCAL 70 ST plus

Trocal-70ST-plus1

TROCAL 70 ST plus – віконна 6-ти камерна система шириною 70 мм, що має підвищену тепло- та звукоізоляцію, сучасний дизайн зі скошеними видимими крайками. Вікна з профілю TROCAL 70 ST plus поєднують функціональність, зручність і абсолютну безпеку.

Профільна TROCAL 70 GT plus

Trocal-70GT-plus

TROCAL 70 GT plus - перевірена система для об'єктного будівництва, що поєднує в собі переваги профілів з монтажною глибиною 70 мм і привабливу ціну. Вигідна пропозиція для корпоративних замовлень та організації оптимального виробництва.

Щоб отримати консультацію, викликати замірника чи прорахувати вартість вікна телефонуйте:

(050)5871212, (067)9555970, (0532)611662

або заповніть форму 

Розкажіть про свої враження або задайте запитання