Для Ваших вікон пропонуємо придбати жалюзі горизонтальні та вертикальні.

Взагалі, їх різновидів існує дуже багато. Зупинимося на найпоширеніших.

Для того, щоб замовити жалюзі Вам потрібно визначитись із габаритними розмірами або викликати замірника та кольором виробів і завітати до нашої «Майстерні тепла» за адресою: м. Полтава, вул. Зигіна, 29, оф. 308. Менеджер заповнить бланк замовлення, Ви вносите попередню оплату за жалюзі і вироби починають виготовлятись. Термін поставки - один тиждень. Якщо у вас виникають будь які питання з приводу жалюзі, наш менеджер допоможе Вам остаточно визначитися безпосередньо в офісі. Чекаємо на Вас.

Вертикальні жалюзі виготовляються із різних тканин з шириною ламелі 127 мм. Вартість різниться в залежності від типу обраної тканини. Розрахунок ціни за метр квадратний від мінімальних розмірів: ширина 1 м та висота 1,5 м. Можлива також комплектація жалюзі кронштейнами для кріплення на стіну.

vert71

 

 Горизонтальні жалюзі з алюмінієвого профілю різних кольорів. Ширина ламелі 25 мм. Базовий колір – білий. Є також різні кольори, звичайні та "металік", перфоровані, «під дерево», «леопард». З повним каталогом горизонтальних жалюзі можете ознайомитись у нас в офісі. Найдешевші, звісно, білі, всі інші коштують дорожче. Причому, вартість виробів, площа яких менша за 0,75 кв. м , рахується, як 0,75 кв. м. Можливе встановлення так званої нижньої фіксації, або струни для тих жалюзі, які замовлені на стулки вікон, що відкриваються. Також окремо можливо придбати всі комплектуючі до жалюзі.

 zhaluzi_gor_02

Розкажіть про свої враження або задайте запитання