Сонячні колектори Vaillant

Використання сонячної енергії для нагрівання води дозволяє не витрачати газ чи електроенергію (а значить і гроші).

Сьогодні вже ніхто не дивується сонячного колектору на даху приватного будинку, ресторану готелю або АЗС. На сьогоднішній день є маса пропозицій та рішень по сонячній енергії від великої кількості виробників.

Яка ж пропозиція буде оптимальною?

Більшість сонячних систем мають один серйозний недолік - кипіння спеціальної рідини в сонячної панелі. Це відбувається через те, що сонячні промені продовжують перегрівати сонячний колектор навіть коли немає необхідності гріти воду. Часті й тривалі процеси кипіння можуть призвести до виходу з ладу всієї системи.

Німецькими інженерами компанії Vaillant була розроблена революційна сонячна установка auroSTEP. У ній повністю виключена можливість закипання рідини. Система призначена для підготовки гарячої води.

Як же працює технологія від Vaillant?

В основу новинки покладена унікальна, що не має аналогів технологія - Drainback. За допомогою насоса спеціальна рідина циркулює через сонячну панель. Коли ж насос вимикається, рідина зливається в передбачену ємність. Таким чином, сонячний колектор залишається порожнім - кипіння рідини в колекторі виключено!

 

Принцип роботи сонячних систем Drainback
Принцип роботи сонячних систем Drainback

Системи сонячних колекторів, що не закипають  (DrainBack) пропонуються в трьох варіантах:

Vaillant auroSTEP plus

Vaillant auroCOMPACT VSC D

Vaillant auroFLOW plus