Всі говорять про максимальне використання теплоти згорання, сонячні колектори, теплові помпи . . .  але це лише частина усієї правди про енергоефективність. Який сенс від найкращого автомобільного двигуна, якщо він не в стані правильно передати свою потужність колесам?

kermi_logoЦе твердження актуальне і по відношенню до опалювальної техніки. Навіть найсучасніша економічна система опалення зможе повністю реалізувати весь свій потенціал лише в тому випадку, якщо радіатор буде виконувати свою функцію належним станом. В іншому випадку дорогоцінна зекономлена енергія буде знову розтрачена при теплопередачі.

Рішення Х2: послідовно, а не паралельно

З розробкою технології Therm X2 вперше вдалося ідеально замкнути енергозберігаючий ланцюг. Завдяки унікальній технології X2 цей радіатор оптимально стикується з будь-якою системою, що виробляє і передає теплову енергію та дозволяє економити до 11 % енергії. Радіатор KERMI – невелика інвестиція, яка себе повністю і швидко окупає.

KERMI – Перший і єдиний в світі плоский радіатор з послідовним проходженням потоку, який економить до 11% енергії і при цьому забезпечує 100% комфорту.

tab_img

Therm X2 встановив абсолютно нові масштаби в сегменті плоских радіаторів, оскільки запатентована технологія X2 має відразу декілька унікальних переваг. Наприклад, час нагрівання радіатора менше на 25 %. Крім того, радіатор виробляє майже на 100 % більше теплоти випромінювання, котра в свою чергу, дарує приємне відчуття комфорту. І при цьому він дозволяє економити до 11 % енергії. Таким чином, Therm X2 є ідеальним доповненням усіх сучасних економічних систем опалення. Тільки з Therm X2 Ви дійсно відчуєте всі вигоди економії.

tab_img_0-150x150На 25% менший  час розігріву

Значно більше динаміки! При порівнянні фаз нагрівання звичайних панельних радіаторів і радіаторів з технологією Therm X2 було встановлено, що радіатор з послідовними потоками теплоносія разігрівається значно динамічніше, і виходить на максимальну теплову потужність приблизно на 25% швидше. Також значно динамічніше реагує передня панель опалювального приладу, максимально швидко наповнюючи приміщення комфортним теплом.

На 100% підвищення долі теплового випромінювання tab_img_1-150x150

Врахуйте, що при підборі обладнання проектувальники завжди закладають запас потужності. Також, в кожному з помешкань, як правило, присутні й інші джерела тепла. Впродовж опалювального сезону радіатори, зазвичай, працюють в режимі неповного навантаження і середня температура їх поверхні значно знижується. Саме радіатор KERMI, с технологією Therm X2, забезпечить більш високу середню температуру передньої панелі і збільшить долю комфортного теплового випромінювання до 100% в режимі часткового навантаження радіатора, і до 10% в режимі  повного навантаження.

tab_img_2-150x150До 11% економії енергії

Ефективна економія енергії до 11%, забезпечується такими факторами:

технологія X2 (забезпечує економію енергії до 6%);

більш швидке нагрівання радіатора. Примусовий послідовний проток теплоносія забезпечує більш короткий цикл опалення, час робочого режиму радіатора скорочується а значить швидше закривається термостатичний  вентиль;

завдяки тому, що середня температура поверхні передньої панелі вища впродовж всього часу режиму розігріву зростає доля тепла, що віддається в приміщення;

менші втрати тепла на зовнішніх поверхнях завдяки нижчій середній температурі поверхні задньої панелі впродовж усього  режиму нагріву;

радіатори поставляються з вентилями, попередньо налаштованими на заводі на необхідну теплову потужність (що забезпечує економію енергії до 6%);

вентилі, попередньо налаштовані на заводі на потрібну теплову потужність, забезпечують практично ідеальні гідравлічні характеристики в системі опалення;

крім того, економиться  до 20% електроенергії, яка використовується для роботи циркуляційного насоса.

Якісна обробка металу, товщиною 1,25 мм, сучасні технології фарбування, визнана німецька якість забезпечили високу популярність сталевих радіаторів KERMI в усьому світі і в Україні. Гарантія на радіатори KERMI 10 років.

 Радіатор KERMI за бажанням клієнта може бути пофарбований в будь-який колір стандарту RAL.

Технічний каталог радіаторів KERMI (.pdf)Каталог KERMI

Розкажіть про свій досвід експлуатації або задайте запитання