Canadian Solar — одна з найбільших компаній-виробників фотоелектричних модулів та обладнання для сонячної енергетики. Після заснування в Канаді 2001 року компанія розвинулася до світових масштабів: працює на 6 континентах і має річний оборот більше $3 млрд., більше 12 ГВт продукції відвантажено, штат компанії налічує більше 8500 працівників.

Вся продукція, що випускається Canadian Solar, відповідає найжорсткішим вимогам і стандартам, завдяки чому проекти, в які залучено продукцію Canadian Solar охоче кредитуються світовими банками. Canadian Solar є всесвітньо визнаним новатором галузі сонячної енергетики.

Фотоелектричні монокристалічні панелі Canadian Solar CS6P-260 BLACK гармонійно впишуться у ваш будинок. Алюмінієва рама панелі виконана в чорному кольорі, що додасть вашому дому краси і стилю. Сонячна панель Canadian Solar CS6P-260 BLACK – краща якість за розумну плату.

Термін експлуатації без втрат лінійної потужності  не менше 25 років!

Переваги панелі Canadian Solar

Застосування: Системи резервного та автономного живлення приватних будинків і комерційних об’єктів, побудова сонячних електростанцій для економії електроенергії, установка з метою оформлення зеленого тарифу.

ПЕРЕГЛЯНУТИ БУКЛЕТ

Технічні характеристики панелі CS6P-260 BLACK Canadian Solar
Пікова потужність, Вт 260
Струм в точці максимальної потужності, А 8,48
Напруга в точці максимальної потужності, В 30,7
Струм при короткому замиканні, А 8,99
Напруга холостого ходу, В 37,8
Вага, кг 18
Розмір, мм 1638x982x40
Гарантія , років 10
Тип модуля Монокристалічний кремній

 

 

 

Розкажіть про свій досвід експлуатації або задайте запитання