Вирішили реконструювати чи побудувати нову систему опалення?

Шукаєте радіатор європейської якості  за доступною ціною?

Вони є у нас! 

Лого Copa

Радіатори COPA - оптимальний вибір!

Сталеві панельні радіатори COPA (Копа) виготовляються в Туреччині на заводі Coskunoz Radiator A.S. Головний офіс компанії COPA Heizung GmbH знаходиться в Німеччині. Сталеві панельні радіатори COPA - оптимальний вибір для котеджного будівництва та поквартирного опалення в будинках з автономними котельними чи тепловими пунктами. Висока тепловіддача, доступна ціна та привабливий зовнішній вигляд зробили радіатори Copa популярними в Європі.

Дизайн

Радіатори COPA розроблені таким чином, щоб мати високу нагрівальну потужність та стійкість до тиску завдяки комп'ютерному моделюванню і методам проектування, розроблених разом з німецьким науковим інститутом опалення HLK Штутгарт

Виробництво

Продукти COPA виробляються відповідно до останніх новітніх розробок на повністю автоматизованій лінії зварювання з комп'ютерним управлінням.

Фарбування

Завод фарбування COPA є одним з найбільш технологічних фарбувальних ліній серед виробників радіаторів. Радіатори COPA мають стандартний білий колір RAL 9016 з порошку епоксидного поліефіру.

Упаковка

Всі радіатори COPA упаковані в картонні коробки та плівку з пухирцями. Кути та гачки захищені пластиковими протекторами від ударів. Для додаткового захисту радіаторів від пилу та вологи  полети запаковані у нейлонові мішки.

Якість

100% продукції COPA перевіряється на протікання і якість зварювання. Радіатори COPA виробляються відповідно до міжнародних стандартів якості: ISO 9001, EN 442, DIN CERTCO та CE.

Особливості сталевих панельних радіаторів COPA:

  • Висока тепловіддача
  • 33 1/3 оптимальна відстань
  • Високий робочий тиск
  • Естетичний вигляд
  • Малий об'єм води
  • Електростатичне порошкове покриття фарбою на водній основі
  • Стандартний колір RAL 9016
  • Стійкі до корозії
  • Проста установка, кріплення поставляється з радіатором
  • Надійна преміум упаковна зменшує вірогідність пошкоджень при транспортуванні

Сталеві стандартні панельні радіатори Copa випускаються в різних типорозмірах по ширині, висоті і товщині, що дозволяє підібрати прилад, який найкраще відповідає характеристикам приміщення. Радіатори мають низьку теплову інерційність, що дозволяє їм оперативно реагувати на зміну температури.
Максимальний робочий тиск радіаторів Copa 10 bar, тиск випробування - до 13 bar. Саме тому їх рекомендується використовувати в приватних житлових будинках, котеджах та квартирах в багатоповерхових будинках з автономними котельними.

Детальні технічні характеристики сталевих панельних радіаторів Copa наведені в каталозі продукції Copa (німецька, англійська)

Каталог COPA

Розкажіть про свій досвід експлуатації або задайте запитання