Будуєте новий будинок і мрієте про енергоефективну систему опалення? Шукаєте заміну газу і не бажаєте прокладати газопровід до будинку? Проводите реконструкцію вже існуючої споруди і шукаєте альтернативу газу?

Тоді варто звернути увагу на передові сучасні технології, флагманом яких є теплові насоси.

Тепловий насос (ТН): що це, як працює дане обладнання?

Тепловий насос є установкою для автономного опалення житлових приміщень і комерційних будівель. Даний агрегат також використовується для нагріву і подачі гарячої води та кондиціювання.

Для роботи теплові помпи використовують тепло землі, води або повітря, буквально перетворюючи їх температуру в чисту енергію.

Переваги теплової помпи

Надійність. Тепловий насос здатний пропрацювати без капітального ремонту 15-20 сезонів. Яка ще система теплогенерації може порадувати такими показниками?

Автономність. Робота теплового насоса здійснюється автоматично: не потрібно втручатися або постійно контролювати його роботу. Досить одного разу налаштувати і проводити огляд системи кожен сезон.

Мінімальні витрати на електрику. Електрика потрібно для роботи компресора, який споживає орієнтовно 25% від загальної кількості енергії, решта 75% беруться безкоштовно від природних джерел.

Є і свої мінуси - дорожнеча теплових насосів. З іншого боку, витративши гроші на придбання даного пристрою, ви зможете в подальшому економити на його експлуатації та вартості енергоресурсів.

Важливо: використання теплового насоса доцільно в будинках і приміщеннях з хорошою теплоізоляцією та низькотемпературною системою опалення.

Ми пропонуємо лише якісні теплові насоси від провідних світових виробників.

Розкажіть про свої враження або задайте запитання