Вікна KBE 70 ST plus

KBE 70 ST plus – віконна 6-ти камерна система шириною 70 мм, що має підвищену тепло-і звукоізоляцію, сучасний дизайн зі скошеними видимими крайками. Вікна з профілю KBE 70 ST plus поєднують функціональність, зручність і абсолютну безпеку.

Зберігаємо тепло …

Завдяки ширині профілю 70 мм і шестикамернiй конструкції рами і стулки, віконний профіль KBE 70 ST plus успішно застосовується в конструкціях, які встановлюються в першій кліматичній зоні України.

KBE ST 70 plus
KBE ST 70 plus

Проте, велика частина тепловитрат вікна припадає не на профіль, а на склопакет. Система KBE 70 ST plus дозволяє встановлювати склопакети завширшки до 40 мм. При правильному монтажі такого вікна Вам не будуть страшні будь-які морози!

… економимо енергію і гроші!

У Європі пластикові віконні профілі шириною 70 мм вже стали стандартом. Це не дивно – європейська практичність свідчить про те, що краще один раз встановити дороге вікно  і потім економити на опаленні, ніж з року в рік «гріти вулицю». Тим більше, що різниця в ціні «вузьких» і «широких» профілів не така вже й велика.

Більше тиші

Жителі великих міст дуже цінують тишу. Нам важливо, щоб удома була затишна атмосфера, без шуму проїжджаючих автомобілів. Крім відмінних характеристик по теплоізоляції і енергозбереженню, завдяки можливості встановлення ширших склопакетів і високої щільності закривання стулки, вікна з профілю KBE 70 ST plus мають підвищені звукоізоляційні властивості. Звукоізоляція такого вікна сягає близько 45 дБ зі спеціальним склопакетом 36 мм. Оцініть затишок і спокій, які зможуть подарувати Вам вікна з профілю KBE 70 ST plus.

Більше безпеки

Додатковим плюсом системи KBE 70 ST plus є зручність встановлення протизламної фурнітури, що зробить важчим проникнення стороннім особам через вікно в будинок. Для цього розробники KBE передбачили в профілі спеціальні технічні рішення: армування з замкненим контуром, можливість більшої кількості точок замикання тощо.

Технічні характеристики TROCAL 70 ST plus:

Монтажна ширина профілю – 70 мм
Максимальна ширина склопакета – 40 мм
Кількість камер профілю – 6
Максимальний розмір стулки вікна – 150 см х 150 см
Максимальний розмір стулки балконних дверей – 100 см х 235 см
Опір теплопередачі профілю, R0 = 0,88 м2 ° С / Вт
Довговічність (умовних років) – більше 40 років
Екологічна рецептура greenline (без свинцю!)
Колір ущільнювача в стандартному виконанні – чорний, сірий
Сучасний дизайн зі скошеними видимими крайками.

Щоб отримати консультацію, замовити попередній розрахунок або викликати замірника потрібно зателефонувати за номерами, що вказані зверху сторінки, або заповнити форму нижче. Не зволікайте! Розрахунок вартості і консультації – безкоштовні.

Широкий спектр кольорів ламінованого профілю заводської ламінації

Розкажіть про свої враження або задайте запитання