KBE ST 70 plus

KÖMMERLING 70 ST plus – віконна 6-ти камерна система шириною 70 мм, що має підвищену тепло-і звукоізоляцію, сучасний дизайн зі скошеними видимими крайками. Вікна з профілю KBE 70 ST plus поєднують функціональність, зручність і абсолютну безпеку.

Зберігаємо тепло …

Завдяки ширині профілю 70 мм і шестикамернiй конструкції рами і стулки, віконний профіль KÖMMERLING 70 ST plus успішно застосовується в конструкціях, які встановлюються в першій кліматичній зоні України.

Проте, велика частина тепловитрат вікна припадає не на профіль, а на склопакет. Система KÖMMERLING 70 ST plus дозволяє встановлювати склопакети завширшки до 40 мм. При правильному монтажі такого вікна Вам не будуть страшні будь-які морози!

… економимо енергію і гроші!

У Європі пластикові віконні профілі шириною 70 мм вже стали стандартом. Це не дивно – європейська практичність свідчить про те, що краще один раз встановити дороге вікно  і потім економити на опаленні, ніж з року в рік «гріти вулицю». Тим більше, що різниця в ціні «вузьких» і «широких» профілів не така вже й велика.

Більше тиші

Жителі великих міст дуже цінують тишу. Нам важливо, щоб удома була затишна атмосфера, без шуму проїжджаючих автомобілів. Крім відмінних характеристик по теплоізоляції і енергозбереженню, завдяки можливості встановлення ширших склопакетів і високої щільності закривання стулки, вікна з профілю KÖMMERLING 70 ST plus мають підвищені звукоізоляційні властивості. Звукоізоляція такого вікна сягає близько 45 дБ зі спеціальним склопакетом 36 мм. Оцініть затишок і спокій, які зможуть подарувати Вам вікна з профілю KÖMMERLING 70 ST plus.

Більше безпеки

Додатковим плюсом системи KÖMMERLING 70 ST plus є зручність встановлення протизламної фурнітури, що зробить важчим проникнення стороннім особам через вікно в будинок. Для цього розробники KÖMMERLING передбачили в профілі спеціальні технічні рішення: армування з замкненим контуром, можливість більшої кількості точок замикання тощо.

Технічні характеристики KÖMMERLING 70 ST plus:

Монтажна ширина профілю – 70 мм
Максимальна ширина склопакета – 40 мм
Кількість камер профілю – 6
Максимальний розмір стулки вікна – 150 см х 150 см
Максимальний розмір стулки балконних дверей – 100 см х 235 см
Опір теплопередачі профілю, R0 = 0,88 м2 ° С / Вт
Довговічність (умовних років) – більше 40 років
Екологічна рецептура greenline (без свинцю!)
Колір ущільнювача в стандартному виконанні – чорний, сірий
Сучасний дизайн зі скошеними видимими крайками.

Широкий спектр кольорів ламінованого профілю заводської ламінації

Щоб отримати консультацію, замовити вікна KÖMMERLING в Полтаві, отримати попередній розрахунок або викликати замірника потрібно зателефонувати за номерами 0505871212, 0679555970 або заповнити форму нижче. Не зволікайте! Розрахунок вартості і консультації – безкоштовні.

Розкажіть про свій досвід експлуатації або задайте запитання