Компанія "Вікна КОРСА" була заснована в 1998 році. Виробництво і головний офіс знаходяться у 2011_09_05_fasad_conf_03Вінниці. Ми обрали   ТМ КОРСА своїм постачальником, оскільки їх вікна КОРСА вирізняються гарантованою якістю, особливо при складній, нестандартній конструкції (арки).  Якщо Ви хочете відчувати тепло і затишок довгі роки, отримувати виключно задоволення від користування вікнами і заплатити справедливу ціну за якісний продукт, то Ваш вибір - вікна від ТМ КОРСА!

Компанія КОРСА має всі необхідні сертифікати на конструкції і комплектуючі.

vikna_korsa_ims

Виробництво металопластикових конструкцій фірми КОРСА постійно контролюють сторонні аудитори якості від компанії REHAU. ТМ Вікна КОРСА незмінно підтверджує високий статус Авторизованого Партнера REHAU.

Пластикові вікна можуть бути з 3-и, 5-и та 6-и камерного профілю білого кольору та під колір дерева. Сучасне обладнання виробничих потужностей ТМ КОРСА дозволяє виготовити конструкції майже будь-якої геометричної форми, а широкий асортимент склопакетів з декоративними елементами зробить ваше замовлення дійсно унікальним.

Пластик компанії REHAU, з якого виготовляються вікна КОРСА не містить шкідливих речовин, що підтверджено висновками СЕС.

На продукцію «Вікна КОРСА» діє 10-річна гарантія, яка включає в себе:

  • збереження цілісності, геометричної форми і розмірів продукції;
  • зміна початкового зовнішнього кольори профілів в межах 3% за 5 років;
  • збереження герметичності склопакетів;
  • збереження якості функціонування гумових ущільнювачів;
  • збереження цілісності віконної фурнітури і відсутність корозії;
  • збереження герметичності притиску стулки згідно з вимогами відповідної нормативної документації (ДСТУ та ін.);
  • гарантія на дверну фурнітуру становить один рік (доводчики, замки і дверні петлі).

Гарантійні зобов'язання виробника не поширюються на випадки, що виникли внаслідок механічних пошкоджень, деформацій елементів конструкцій, здійснених ззовні під час експлуатації встановлених конструкцій.

Для виготовлення вікон компанія КОРСА використовує ПВХ-профіль REHAU таких систем:

Зворотній зв'язок

Розкажіть про свої враження або задайте запитання