Установка пом'якшення BWT EUROSOFT TWIN

Вапняні відкладення накопичуються скрізь, де протікає вода, тому що розчинені іони кальцію та магнію роблять її жорсткою. Наслідком такого процесу є кальцифікація труб і обладнання, які контактують з водою, наслідки якої призводять до зниження ефективності теплогенерації, або взагалі до виходу з ладу елементів обладнання.

накип в трубі
Накип в трубі

Більшість споживачів переконані в тому, що питну воду потрібно очищувати й використовують різноманітні фільтри, встановлені в тому чи іншому місці водопроводу. Але в більшості випадків такі пристрої, хоч і ефективно видаляють з води хвороботворні організми та шкідливі домішки, не виконують важливу функцію пом'якшення води.

Захистити газові колонки, котли опалення, бойлери, гідромасажні ванни, душові кабіни та інше дороге обладнання від накипу допоможуть сучасні пом'якшувачі води, які, при встановлення на вході до приміщення,  захищають водопровідну систему й побутові прилади і являються важливою складовою системи очищення води.

Для котельних та теплогенераторних важливість систем пом'якшення води важко переоцінити. Достатньо всього декілька раз на сезон підживити систему опалення жорсткою водою і виникне необхідність хімічної промивки теплообмінників, яка коштує зовсім не дешево.

Для чого потрібен пом'якшувач води?:
Жорстка вода – не лише причина частого виходу з ладу побутової техніки, але й небезпека для всіх членів сім'ї, оскільки розчинений у воді магній і кальцій, проникаючи в організм у великих кількостях, можуть викликати різноманітні захворювання. Всесвітня організація охорони здоров'я встановила норму вмісту у воді солей жорсткості, на рівні 0,5-1,0 ммоль/л.

Для котлів із температурою теплоносія не вище 115 ºС максимально допустимі значення жорсткості складають 1,5 та 0,7 ммоль/л відповідно до температури нагріву води в 75 ºС та 100-115 ºС.

В той же час Санітано-хімічні показники безпечності та якості питної води встановлюють для водопровідної води норму жорсткості не більше 7 ммоль/л. Таким чином пом'якшення води є актуальною задачею для мешканців більшості регіонів України.

Якщо за результатами проби Ваша вода показує більш високий рівень цих елементів, то лише якісний пом'якшувач для води дозволить запобігти вищеназваних проблем.

Наразі існує три методики пом'якшення води:
Реагентне пом'якшення.
Іонообмінні смоли.
Нанофільтрація (безреагентне пом'якшення).

В інтернет-магазині «Майстерня тепла» Ви маєте можливість придбати кращі моделі обладнання для пом'якшення води, що працюють за іонообмінною технологією. Ми пропонуємо компактні мобільні фільтри-пом'якшувачі для води таких відомих виробників як Укрінтерм та BWT. Пом'якшувальні установки водопідготовки можуть бути кабінетного типу (оптимальні для заміських котеджів та невеликих котельних), колонного типу (оптимальні для котелень) і найсучаснішого типу з безперервною подачею пом'якшеної води за рахунок наявності двох колон, які працюють в маятниковому режимі і можуть використовуватись в промисловості.

Варто зазначити, що ціна моделі залежить від різних параметрів: об'єм води, що пом'якшується, тривалість циклу регенерації, простота догляду і експлуатації обладнання та інших. Незалежно від вартості, представленні в нашому магазині пом'якшувачі, ефективно усувають іони кальцію і магнію та замінюють їх нешкідливими для людини і техніки іонами натрію, які не утворюють осаду і накипу.

Іонообмінна технологія пом'якшення води має ряд суттєвих переваг:
Висока якість і приємний смак пом'якшеної води.
Відсутність будь-яких сторонніх запахів.
Видалення з води не лише солей жорсткості, а й різноманітних шкідливих елементів (в тому числі і деяких патогенних бактерій).
Просте обслуговування установок.
Доступна вартість таблетованої солі, що використовується в процесі регенерації іонообмінної смоли.
Якщо портативні кабінетні системи пом'якшення води не потребують складного монтажу, то установка колонних систем водопідготовки повинна виконуватись виключно досвідченими майстрами. Ми пропонуємо широкий спектр додаткових послуг, в тому числі професійний монтаж обладнання і сервісне обслуговування побутових і промислових пом'якшувачів.

Розкажіть про свої враження або задайте запитання