Сонячна фотоелектрична система, яка складається з однієї та більше сонячних панелей - це сонячна електростанція, в якій використовується спосіб прямого перетворення сонячного випромінювання в електричну енергію. Панелі розміщуються на опорній конструкції або рамі на даху будинку або на землі, набору акумуляторних батарей, контролера заряду-розряду акумулятора та інвертора.

Фотоелектричні системи поділяються на три основних види: мережеву, резервну та гібридну.

Мережева фотоелектрична система підключається до загальної мережі через інвертор. Надлишки електроенергії, яка виробляється сонячними панелями, власник системи продає за "зеленим тарифом". Такі системи окупаються найшвидше. Мережеві фотоелектричні системи бувають побутові та промислові. По великому рахунку, сонячні електростанції є мережевими системами.

Резервна (автономна) фотоелектрична система віддає отриману від сонця енергію в акумулятор, з якого та відбирається або у випадку відсутності іншого джерела живлення, або тимчасово замість нього. Резервні системи використовують у випадку частих і відносно тривалих перебоїв з джерелом живлення. При побудові резервної системи окупність не є пріоритетом для замовника.

Гібридні фотоелектричні системи поєднують в собі властивості резервної та мережевої систем, тобто мають в своєму складі і інвертор і акумулятор. Гібридні фотоелектричні системи найдорожчі і мають тривалий час окупності, однак завдяки своїй універсальності користуються стійким попитом.

Основою будь-якої фотоелектричної системи є фотоелектричні панелі (батареї). Ми пропонуємо своїм клієнтам на вибір полікристалічні панелі  JKM260P-60 фірми  JINKO SOLAR або  монокристалічні панелі CS6P-260 BLACK фірми Canadian Solar

Важливим елементом мережевої чи гібридної сонячної фотоелектричної системи є інвертор. Для комплектації побутових сонячних електростанції (фотоелектричних систем) рекомендуємо

мережеві інвертори Fronius серії Symo.

Розкажіть про свої враження або задайте запитання