Вікна KBE

КВЕ 58

Профільна система KBE Класика

Ідеальний варіант для скління балконного блоку

KBE 70 GT PLUS

Правильний вибір для тих, хто прийняв рішення працювати з системами 70 мм.

KBE 70 ST Plus

KBE ST 70 plus
Кращий вибір для коттеджного будівництва

Німецька торгова марка KBE (Kunststoffprodukte für Bau und Elektroanlagen) давно стала символом якісного ПВХ-профілю, з якого виробляють металопластикові вікна і двері будь-яких форм, розмірів та кольору. Вікна з профілю KBE, які ми пропонуємо, виробляються на підприємстві GROS в Харкові комплектуються надійним армуванням товщиною 1,5 мм, фурнітурою ROTO або AXOR, склопакетами Glas Trösch.

Безперечні переваги використання вікон KBE

  1. Тривалий термін служби - з моменту монтажу таких металопластикових конструкцій може минути 40-50 років, а ПВХ-профіль KBE зовсім не втратить своїх механічних або функціональних властивостей. При цьому колір залишиться практично незмінним.
  2. Високий рівень шумоізоляції вікон завдяки наявності в склопакетах спеціальної системи ущільнення.
  3. Теплоізоляція - вікна KBE, оснащені  склопакетами Glas Trösch, взимку не випускають тепло з приміщення на зовні, а в літню спеку завадять потраплянню зайвого тепла всередину оселі.
  4. Безпека використання - зважаючи на те, що полівінілхлорид (ПВХ) є хімічно нейтральною речовиною, віконні вироби з нього абсолютно безпечні для людини і навколишнього середовища. Всі, без виключення, профілі KBE, що представлені в Україні, стабілізовані безпечним з'єднанням кальцію і цинку CaZn.
  5. Стильний дизайн - асортимент вікон KBE дозволяє легко підібрати пластикові віконні конструкції як для нових, так і для старих приміщень і будвель.
  6. Невибагливість і простота догляду - металопластикові конструкції KBE не потребують періодичного фарбування і ремонту. Достатньо лише час від часу протирати поверхню від пилу та змащувати фурнітуру і гумові ущільнювачі.
  7. Широка кольорова палітра профілю прямо з заводу.

Звернувшись в компанію Тепла Хата Ви завжди можете замовити для своєї квартири, будинку, котеджу, заміської дачі, офісного чи виробничого приміщення сучасні вікна ПВХ з профілю KBE високої якості за доступною ціною.

ПВХ-профіль марки КВЕ виготовляється лише на власних заводах міжнародного концеру profine International Profile Group  в Берліні і Запоріжжі (з 2009 року). Повна ідентичність систем КВЕ, виготовлених в Берліні та в Запоріжжі, гарантована і підтверджена сертифікатами.

МОЖЛИВА ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ

ОТРИМАЙТЕ КОМПЕНСАЦІЮ 35%

Розкажіть про свої враження або задайте запитання