Вікна,  балкони, вітражі, двері з металопластикового профілю Kommerling в Полтаві

KÖMMERLING 58

Ідеальний варіант для скління балкону

KÖMMERLING 70 GT PLUS

Правильний вибір для тих, хто прийняв рішення працювати з системами 70 мм.

KÖMMERLING 70 ST Plus

Кращий вибір для будівництва котеджів

Потрібні якісні вікна?

Ви звернулись за адресою!

Профіль Kommerling - склопакети Glas Trösch - фурнітура Roto

KÖMMERLING – відомий бренд з багатими традиціями і більш ніж 100-річною історією успіху. Компанія була заснована Карлом Кёммерлінгом ще в 1897 році. З профілю KÖMMERLING  виробляють металопластикові вікна і двері будь-яких форм, розмірів та кольору. Вікна з профілю KÖMMERLING,  які ми пропонуємо в Полтаві, виробляються на підприємстві GROS в Харкові та комплектуються надійним армуванням товщиною 1,5-2 мм, фурнітурою ROTO або AXOR, склопакетами Glas Trösch.

Безперечні переваги використання вікон KÖMMERLING

  1. Тривалий термін експлуатації - з моменту монтажу таких металопластикових конструкцій може минути 40-50 років, а ПВХ-профіль KÖMMERLING зовсім не втратить своїх механічних або функціональних властивостей. При цьому колір залишиться практично незмінним.
  2. Високий рівень шумоізоляції вікон завдяки наявності в склопакетах спеціальної системи ущільнення.
  3. Теплоізоляція - вікна KÖMMERLING, оснащені  склопакетами Glas Trösch, взимку не випускають тепло з приміщення на зовні, а в літню спеку завадять потраплянню зайвого тепла всередину оселі.
  4. Безпека використання - зважаючи на те, що полівінілхлорид (ПВХ) є хімічно нейтральною речовиною, віконні вироби з нього абсолютно безпечні для людини і навколишнього середовища. Всі, без виключення, профілі KBE, що представлені в Україні, стабілізовані безпечним з'єднанням кальцію і цинку CaZn.
  5. Стильний дизайн - асортимент вікон KÖMMERLING дозволяє легко підібрати пластикові віконні конструкції як для нових, так і для старих приміщень і будівель.
  6. Невибагливість і простота догляду - металопластикові конструкції KÖMMERLING не потребують періодичного фарбування і ремонту. Достатньо лише час від часу протирати поверхню від пилу та змащувати фурнітуру і гумові ущільнювачі.
  7. Широка кольорова палітра профілю прямо з заводу.

В "Майстерні тепла" Ви завжди можете замовити вікна KÖMMERLING для своєї квартири, будинку, котеджу, заміської дачі, офісного чи виробничого приміщення  високої якості за доступною ціною і на вигідних умовах. 

ПВХ-профіль марки KÖMMERLING виготовляється лише на власних заводах міжнародного концерну profine International Profile Group  в Берліні і Запоріжжі (з 2009 року). Повна ідентичність систем KÖMMERLING, виготовлених в Берліні та в Запоріжжі, гарантована і підтверджена сертифікатами.

ЧОМУ ВАРТО ЗВЕРНУТИСЬ САМЕ ДО НАС?

Наші майстри мають надзвичайно великий досвід. За час своєї роботи вони встановили тисячі металопластикових вікон, дверей, вітражів.

Розстрочка на три місяці  без комісій та переплат для власників картки "Універсальна" від Приватбанку.

Акція! З 23 травня до 14 жовтня ветеранам російсько-української війни - на шість місяців без комісій і переплат.

Співпрацюємо з європейською програмою IQenergy, яка компенсує 35% витрат на встановлення енергоефективних вікон. Детальніше про програму IQenergy на нашому сайті за посиланням.

Співпрацюємо з урядовою програмою "Теплі кредити", яка компенсує 35% витрат на встановлення енергоефективних вікон.

KÖMMERLING 58

Ідеальний варіант для скління балкону

KÖMMERLING 70 GT PLUS

Правильний вибір для тих, хто прийняв рішення працювати з системами 70 мм.

KÖMMERLING 70 ST Plus

Кращий вибір для будівництва котеджів

Замовити металопластикові вікна в Полтаві просто!

Телефонуй

Або заповни форму для замовлення зворотного дзвінка

Розкажіть про свої враження або задайте запитання